Nusipelnęs kovos menų treneris Vadimas Gridiajevas

Kalbiname vieną geriausių Lietuvos kovos menų trenerių, klaipėdietį Vadimą Gridiajevą.

– Mes žinome jus kaip trenerį, išugdžiusį daug garsių kovotojų, kokios, jūsų nuomone kovos menų perspektyvos šiandieną?
– Tikrai galiu didžiuotis savo sportininkais. Na, vienas pirmųjų mano kovotojų buvo Sergėjus Maslobojevas. Vėliau sekė dar būrys gerų Tailando bokso ir k-1 kovotojų. Žinot, noriu pasakyti, kad mano patirtis rodo, jog visos perspektyvos yra pačių kovotojų rankose. Aš įdedu visą 100 procentų savęs į darbą su jaunimu, tačiau atsitinka taip, kad geri kovotojai įsimyli, susiranda merginas ir salę pradeda lankyti tik kaip svečiai. Labai gaila. Tačiau, yra ir kitokų atvejų – mano kovotojas Giedrius Skara „prasimušė“ į profesionalų sportą ir šiuo metu kovoja Anglijos ringuose. Ir šiandien klube matau keletą būsimų ringo žvaigždžių, jei tik jie turės pakankamai noro ir užsispyrimo, aš juos lydėsiu į aukštumas.

– Vadimai, vienas iš perspektyviausių jūsų kovotojų Rokas Kiulis kovos „KOK SPECIAL SUMMER EDTION“ turnyre birželio 16 d., kokia jūsų kaip trenerio prognozė šiai kovai?
– Rokas Kiulis mano sunkiasvoris kovotojas, 2015 ir 2016 metais iškovojęs Tailando bokso čempiono titulus. Tai tikrai motyvuotas vaikinas su charakteriu. Kiekvieną kartą mums vykstant į varžybas aš juo tikiu visu 100 procentu. Jis Tailando bokso ringe tikra BOMBA. Jeigu taip eisis ir toliau, po poros metų galėsime didžiuotis pasaulinio lygio kovotoju. Jam tik 19 metų, taigi dar viskas prieš akis.

– Ar Klaipėda laukia Bushido KOK turnyro?
– Taip, Klaipėda labai laukia įnirtingų kovų. Ne taip dažnai pajūryje turime kraują kaitinančių kovos menų renginių. Manau, kad žiūrovai bus sužavėti ne tik Roko Kiulio pasirodymu ringe, bet ir kiti kovotojai parodys, kodėl yra verti dalyvauti šiame turnyre.

– Kaip žinome turnyro metu įvyks KOK Grand Prix ketvertukas. Ką laikai šio ketvertuko favoritu?
-Manau, kad visi turi šansų nugalėti. Ringas yra toks dalykas… jis nenuspėjamas. Tačiau, manau, kad finale matysime Igorį Osininą ir Martyną Danių. Aš, kaip klaipėdietis, palaikau savo miesto atstovą ir linkiu jam pergalės.

– Pagrindinėje kovoje susikaus Tadas Jonkus prieš Vokietijos čempioną Arxent Ismaili. Kaip manai, kuris kovotojas turi daugiau šansu nugalėti?
– Kova vyks Klaipėdoje. Aš tikiu, kad namų sienos sportininkui tikrai padės. Laikome kumščius už Tadą ir visų bušido sirgalių laukiame birželio 16d. Švyturio arenoje. Atvykite palaikyti savo miesto, savo šalies sportininkų.