KOK turnyrui besiruošiantis Mindaugas Narauskas siunčia linkėjimus savo varžovui: laimėsiu šį karą!

„Ruošiuosi ilgai ir sunkiai kovai, tačiau tik atsiradus progai, kovą stengsiuosi užbaigti dar nepasibaigus trims raundams“, – prisipažino klubo „Titanas“ auklėtinis Mindaugas Narauskas, besiruošiantis „MMA BUSHIDO & KOK WORLD SERIES 2017” turnyrui.

 

Rugsėjo 23-ą dieną Kauno „Žalgirio arenoje“ lietuvis surems pirštines su kovotoju iš Brazilijos Rodrigo Mineiro.

 

Lietuvos kovinio sporto gerbėjams šis kovotojas jau yra puikiai pažįstamas – iššūkį jam buvo metęs Karolis Liukaitis.

 

„Toje kovoje Rodrigo atrodė labai ištvermingas ir fiziškai stiprus, tuo metu net nekilo minčių, kad galėčiau stoti prieš jį ringe. Treniruotęse Karolis tuomet atrodė labai stiprus ir pasiruošęs kovai, bet Rodrigo buvo dar pranašesnis, – apie savo būsimą varžovą kalbėjo M. Narauskas. –  Tačiau praėjo nemažai laiko ir aš patobulėjau todėl jaučiuosi visiškai pasiruošęs kovai su Rodrigo“.

 

Paklaustas, ko norėtų palinkėti savo varžovui, M. Narauskas nusijuokė. „Rodrigo labai pasitiki savimi, ir jau yra sakęs, kad šioje kovoje suteiks man labai daug skausmo, tačiau šie gąsdinimai manęs visiškai neįtikino,  tik sukėlė šypseną, – teigė kovotojas. – Palinkėsiu treniruotis sunkiai, nes esu pasiruošęs laimėti šį karą. Kovosime mano gimtajame mieste ir tikiuosi sulaukti daug palaikymo“.

 

Turnyrui M. Narauskas ruošiasi „Titano“ klube. „Taip pat buvau išvykęs į stovyklą, kurioje treniruotes vedė Marius Misiūnas ir Žydrūnas Jasiūnas. Pagerinau savo ištvermę ir techniką. Dėmesys buvo sutelktas į Muay Thai techniką, akcentavau smūgius keliu… Rodrigo turėtų pasisaugoti ringe“, – šyptelėjo M. Narauskas.