Kovotojas Henrikas Vikšraitis negailestingas: linkiu savo varžovui prieš mane atsilaikyti bent du raundus

„Jei jis norės laimėti, jam teks gerokai padirbėti, nes aš busiu puikios formos, – nė kiek neabejoja „Sparta Gym“ kovotojas Henrikas Vikšraitis, besiruošiantis „MMA BUSHIDO & KOK WORLD SERIES 2017“ turnyrui.
Rugsėjo 23-ą dieną Kaune „Žalgirio arenoje“ jam teks suremti pirštines su marokiečiu Boumu Lambarki.
„Žinau, kad jis yra techniškas, kieto charakterio, karštas varžovas,– sakė H. Vikšraitis. – Bet to jam nepakaks, jei norės mane įveikti. Jam linkiu būti kuo geresnės formos, kad sugebėtų atsilaikyti prieš mane bent du raundus. Tikiu, kad kova tikrai baigsis mano pergale“.
Stilingiausiu Lietuvos kovotoju tituluojamas H. Vikšraitis teigė jau ne vieną kartą susimastęs apie savo įvaizdžio keitimą.
„Apie tai rimtai susimąsčiau apsilankęs didžiojo kunigaikščio Vytenio batalione, kur vedžiau seminarą apie kikboksą, – prisipažino Henrikas. – Ten mane nustebino savęs priežiūra, taisyklės, nuolatinis savęs puoselėjimas, daug dėmesio ten skiriama tvarkai, visi, žinoma, be barzdų, tvarkingai nusiskutę, nepriekaištinga laikysena ir pagarbūs kitiems. Gal ir man teks kada nusiskusti barzdą, bet greitu metu to daryti neketinu, toliau stengsiuosi būti tvarkingas ir stilingas – imsiu pavyzdį iš Lietuvos karių“.
H. Vikšraitis teigė besidžiaugiantis, kad „MMA BUSHIDO & KOK WORLD SERIES 2017“ turnyras vyks Kaune. „Tikiuosi žiūrovai mane palaikys ir dar ilgai įsimins mano barzdą po renginio, – šypsojosi kovotojas. – O aš pažadu jiems surengti tikrą šou“.
https://www.youtube.com/watch?v=cWl_tL7omVs