S.Maslobojevas: apie pergalę KOK turnyre, darbą su psichologais, kelionę į Kiniją ir J.Mockos pasitraukimą

Šaltinis: sportas.lt

 

Šeštadienį Vilniaus „Siemens“ arenoje vyko tradiciniu tapęs „KOK Hero’s World Series“ kovos menų turnyras, kuriame žiūrovai išvydo dvylika kovų.

Paskutinėje vakaro dvikovoje Lietuvos sirgalių numylėtinis Sergejus Maslobojevas antrajame raunde du kartus pasiuntė graiką Petrosą Vardaką į nokdauną, o galiausiai jį nokautavo spyriu į galvą.

Po turnyro S.Maslobojevas su žurnalistais kalbėjosi apie varžovą, įvykusią kovą, darbą su psichologais, „Sparta Gym“ kelionę į Kiniją ir Juliaus Mockos pasitraukimą iš kovų Lietuvoje.

– Kovoje užtrukote trumpiau, nei fotografavotės su gerbėjais..

 

– Šį kartą taip gavosi, daugiau gerbėjų turbūt.

– Kaip įvertintumėte savo kovą ir varžovą?

– Šį kartą daugiau laiko skyriau viskam, tik nepasiruošimui. Atidarėme naują sporto klubą, įdėjome daug laiko, širdies ir emocijų, todėl pasiruošimas kovai nuėjo į antrą planą. Likus savaitei labai įnirtingai dirbau su psichologais ir kitokiais specialistais, kad susitvarkyti savo prieš startinę būseną. Šį kartą, kai ėjau į ringą, jaudulys buvo šalia manęs, o ne manyje. Aš buvau ringe, o ne skraidžiau padebesiais, kaip kartais būna. Jaučiau varžovą, distanciją, kur ir kada mušti. Su tokia savijauta nemanau, kad galėčiau neišstovėti su kokiu nors varžovu.

– Prieš kovą sakėte, kad varžovas yra gan neparankus ir jis mėgsta kovoti pirmu numeriu, tačiau taip nebuvo.

– Matėsi, kad jis padarė namų darbus ir žinojo, kad kiekvienas mano smūgis gali būti lemtingas. Jis buvo labai atsargus ir po pirmų smūgių jau mačiau, kad jis kovos antru numeriu. Kai tą pamačiau, aš jau tapau valdovu ir galėjau daryti ką norėjau. Čia buvo svarbu, kas ką pirmas paims. Aš tai padariau ir laimėjau.

– Galima sakyti, kad tai pergalė kaip iš vadovėlio?

– Galbūt ne tai, kad kaip iš vadovėlio, tačiau taip, kaip seniau. Vieną kartą su vienu žurnalistu ilgai šnekėjomės ir jisai man sakė, kad 2011 metais atsiradau kaip iš debesų nukritęs, pavadinimu „Kuvalda“. O dabar tas „Kuvalda“ nuslūgo, nes atsirado „Maslobojevas“. Matosi, kad tą „Maslobojevą“ spaudžia aplinka ir viskas, kas yra aplink sportą, o ne pats sportas. Anksčiau man visiškai nebuvo svarbu su kuo kovoti, tiesiog norėjau tai daryti, o dabar buvo taip, kad atsargiai žiūrėjau į kiekvieną kovą. O tai labai kenkia psichologiškai – atrodo tu esi čia, tačiau kūnas sklando padebesiais. Šį kartą taip nebuvo ir ačiū žmonėms, kurie man padėjo susitvarkyti su tuo.

– H.Vikšraitis atskleidė, kad „Sparta Gym“ kovotojai išvyks į Kiniją?

– Turėtume aš, Henrikas ir J.Mocka vykti į Kiniją. Labai tikimės, kad kinai tai patvirtins. Išsiuntėme duomenis, tačiau ten jiems yra didelis pasirinkimas. Bus stambus turnyras, kuris prasidės gruodžio 5 dieną, o baigsis gruodžio 20. Per tą laiką bus keturi etapai, todėl reikia laimėti keturias kovas. Mane kviečia į sunkiasvorių kategoriją, tačiau man tai labai neparanku.

– Julius Mocka ringe pasakė, kad tai jo paskutinė kova Lietuvoje. Girdėjote tai?

– Ne, negirdėjau. Gal jį primušti reikia? Aš pirmą kartą tai girdžiu. Labai tikiuosi, kad jis persigalvos, tačiau yra tos emocijos. Kiekvienas iš mūsų turi darbus, iš kurių gyvena. Galbūt jam yra sunku atiduoti visą save čia, galbūt ieškos laimės kitur. Tikiuosi, kad jis persigalvos, nes bent jau man kovoti Lietuvoje yra garbė. Nenorėčiau to atsisakyti, net ir nežiūrint į honorarus.

VIDEO: https://www.youtube.com/watch?time_continue=18&v=iph-Dr1ATyk