Vilnių sudrebins MMA kovotojų mūšiai aštuonkampiame narve

Penktadienį Vilniuje vyks mišrių kovos menų (MMA) turnyras „MMA Bushido’74“. Kovos vyks aštuonkampiame narve. Turnyro metų įvyks 13 pagrindinių kovų, kuriose susikaus žinomi Lietuvos MMA kovotojai – Ignas Barysas, Laurynas Urbonavičius, Julija Stoliarenko, Tomas Pakutinskas ir kiti. Pirmą kartą MMA kovose dalyvaus vienas labiausiai tituluotų Lietuvos imtynininkų Mindaugas Mizgaitis.
„Norime pateikti kovas naujai – narve. Būtent taip yra didžiausiose pasaulio organizacijose kaip UFC. „MMA Bushido“ ringas visada buvo aukštumoje, tik šįkart mes nusprendėme atskirti MMA nuo KOK.

KOK turnyrai yra Europos viršūnėje, o dabar norime suteikti daugiau galimybių pasireikšti imtynininkams. Žiūrovų laukia įspūdingos kovos ir įspūdingas šou“, – kalbėjo Lietuvos bušido federacijos prezidentas Donatas Simanaitis.„Labai džiaugiuosi, kad narvas atkeliavo į Lietuvą ir galėsime pademonstruoti pilnavertišką kovą“, – sakė J. Stoliarenko, kurios laukia akistata su Anglijos atstove Alecia Zomkowski.

M. Mizgaitis pirmą kartą MMA sportą išbandys kovodamas su ukrainiečiu Jurijumi Gorbenka.„Pasiruošimą vertinu gerai. Visus priešininkus naujame sau sporte vertinu rimtai. Kaip ne keista, bet labiausiai man patinka kovoti smūgine technika. Visgi narve mėginsiu daugiau demonstruoti imtynių techniką“, – kalbėjo Pekino olimpinių žaidynių vicečempionas M. Mizgaitis.

Vienas geriausių Lietuvos MMA kovotojų Laurynas Urbonavičius kausis su Olandijos atstovu Aria Sheichu Hosseini. „Kiekviena kova skirtinga. Nežinia, kaip ji susiklostys, Manau, kad kova pasibaigs imtynėse techniniu nokautu“, – prognozavo „Kapitonu Lietuva“ pravardžiuojamas L. Urbonavičius.

Vienas geriausių Lietuvos sunkiasvorių Tomas Pakutinskas taip pat nekantrauja kovos narve. Jo laukia dvikova su olandu Stasu Romanovu.„Visą laiką ruošiuosi rimtai. Man turbūt bus geriau kovoti narve, nes priešininkas negali pabėgti“, – šypsojosi T. Pakutinskas.

Titulinėje kovoje dėl „MMA Bushido“ čempiono diržo lietuvis Ignas Barysas kausis su ukrainiečiu Oleksejumi Torčiuku.„Esu pasiruošęs ir alkanas, o kaip seksis, pamatysime narve. Tai bus debiutinė mano kova narve, bet manau, kad čia man bus palankiau, nes priešininkas niekur nepabėgs. Bet tiksliau galėsiu palyginti po kovos“, – teigė I. Barysas.Atlikėjas IronVytas pažadėjo renginio metu pristatyti savo naują dainą, skirtą bušido sportui.

delfi.lt