Britų čempiono iššūkio sulaukęs S. Maslobojevas: „Kiekvienas nori būti geriausias“

„Svarbiausia, kad ši kova man padėtų tapti geresniu kovotoju. Nesvarbu, kas yra mano varžovas, svarbiausia, kad pats būsiu puikiai pasiruošęs”, – teigia vienas geriausių Lietuvos kovotojų Sergejus Maslobojevas, kuris netrukus pradės pasiruošimą artėjančiai kovai.
Kovo 16 dieną Vilniuje, „Siemens” arenoje, „Sparta Gym” auklėtinis tarptautinio turnyro „KOK Worlds series 2019 in Vilnius” ringe susitiks su Didžiosios Britanijos kovotoju Fraseriu Weightmanu, turinčiu patirties ir „Glory” turnyre.
Didžiosios Britanijos čempiono karjeros įraštas – įspūdingas. Jame pažymėtos 22 pergalės ir du pralimėjimai. 14 pergalių jis pasiekė nokautais.
29-erių britas teigia, kad į kiekvieną kovą žvelgia kaip į didelį iššūkį.
„Mane išmetė iš namų, kai man buvo šešiolika, – apie save pasakoja F. Weightmanas. – Kadangi visuomet buvau aukštesnis už savo bendraamžius, privalėjau išmokti apsiginti nuo įvairiausio plauko girtų idiotų. Taip mano gyvenime atsirado kova. Kiekvieną kartą tai man yra tarsi gyvenimo siųstas iššūkis”.
F. Weightmanas prisipažino norintis būti geriausias pasaulyje. „O jeigu to noriu, privalau įveikti pačius geriausius. Artėjanti mano kova taps dar vienu įrodymu, kad esu pasiruošęs būti geriausias”, – sakė britas.
Lietuvos kovos menų žvaigždė S. Maslobojevas į tokius savo būsimo varžovo pareiškimus sureagavo su šypsena. „Puikiai jį suprantu, tik parodykite kovotoją ringe, kuris nenori būti geriausias, – sakė S. Maslobojevas. – Aš taip pat noriu būti geriausias, todėl viską išsiaiškinsime ringe visai netrukus”.