Savo būsimą varžovą sužinojęs I. Osininas: ” tai bus didelė šventė”

„Su nekantrumu laukiu šios dvikovos ir tikiuosi, kad tai bus dar vienas žingsnis pirmyn mano karjeroje”, – prisipažino kovotojas Igoris Osininas, besiruošiantis artėjančiai kovai.
Kovo 16 dieną Vilniaus „Siemens” arenoje tarptautinio turnyro „KOK Worlds series 2019 in Vilnius” metu „Sparta Gym” auklėtinis surems pirštines su Italijoje besitreniruojančiu atletu Mohamadou Saliou iš Nigerio.
M. Saliou didžiuojasi puikiu savo karjeros profesionaliame ringe įrašu: 13 pergalių, 1 lygiosios ir nė vieno pralaimėjimo. Net šešios dvikovas M. Saliou laimėjo savo varžovus pasiuntęs į nokautą.
24-erių sportininkas kovos menais susidomėjo prieš penkis metus ir sugebėjo nustebinti daugelį specialistų.
„Tačiau aš pats tuo nesistebiu, – kalbėjo M. Saliou. – Žinau, ko noriu, žinau, ko siekiu. Man nuolat reikia pergalių”.
M. Saliou teigimu, jo stiprioji pusė ringe yra bokso įgūdžiai. „Ir tikiu, kad būsimoje kovoje šie mano įgūdžiai gali nulemti kovos baigtį, – drąsiai kalbėjo M. Saliou. – Žinau, kad ringe susitiksiu su stipriu varžovu, tačiau tą dieną ringe po paskutinio gongo teisėjas į viršų iškels tik vieną ranką. Tikiuosi, kad į viršų bus pakelta mano ranka ir galėsiu džiaugtis gražia pergale”.
„Spartietis” I. Osininas prisipažino, kad pasiruošimo kovai darbai nuolat intensyvėja.
„Viskas vyksta pagal griežtai sudėliotą trenerio Andriaus Šipailos programą, – teigė kovotojas. – Todėl nesijaudino. Pagrindinis mano darbas yra klausyti trenerio nurodymų ir atiduoti visas savo jėgas treniruotėse. Žinau, kad treniruotėse dirbu su pačiais geriausiais Lietuvos kovotojais, todėl prieš žengdamas į ringą kovo 16-ą dieną būsiu visiškai ramus”.
Pasak I. Osinino, kiekviena kova- tai didelė šventė, kurios metu du kovotojai demonstruoja tai, ką išmoko per ilgus treniruočių metus. „Todėl į ringą neretai žengiu su šypsena, – nusijuokia I. Osininas. – Galbūt ne visi žiūrovai ją įžvelgia, tačiau viduje tikrai plačiai šypsausi. Nes kiekviena kova ringe man yra tarsi didelė šventė”.