BUSHIDO.LT
REKLAMA


UŽSISAKYK NAUJIENAS
MŪSŲ RĖMĖJAI

aromakavos.lt

boso.lt
rc.lt
lsdp.lt
vakarozinios.lt
”"Žinios,
FEA
schogetten.lt
rfpromo
NDesign
teisines.lt
maistassportui.lt


Bushido naujienos

2017-02-24
Tailande prakaitą liejantis jaunasis bušido kovotojas Martynas Jasiūnas: „Kito kelio į tobulybę nėra”

Vienas jauniausių, perspektyviausių Lietuvos bušido kovotojų Martynas Jasiūnas vis dažniau ruoštis svarbioms kovoms išvyksta į Tailandą. Visi teiraujasi „Kodėl? Ko trūksta čia?“, tačiau Martynas atviras – ten jis dalyvauja įvairesnėse treniruotėse, sportuoja su geriausiais tailandietiško bokso atstovais iš viso pasaulio ir lavina ištvermę prie 30 laipsnių karščio. Faktas, kad pas mus tokių sąlygų žiemą net labai norint nepavyktų sudaryti, todėl sporto klubo „Vendetta” auklėtinis kolegas, mylimiausią trenerį – tėtį Žydrūną Jasiūną palieka čia ir išvyksta taip toli. Kad augtų, tobulėtų ir su trenksmu sugrįžtų į visų laukiamą „BUSHIDO & KOK'45“ turnyrą, kuris jau kovo 18 dieną sudrebins Vilniaus „Siemens“ areną.

Skaityti plačiau Plačiau
2017-02-23
Kitokia spaudos konferencija: bušido turnyro kovotojai dalyvavo atviroje treniruotėje

Vilniaus „Siemens” arenoje surengta spaudos konferencija sujungė gausų būrį geriausių Lietuvos kovotojų, jau kovo 18 dieną žengsiančių į „BUSHIDO & KOK'45“ turnyro ringą. Didžiausiame Europoje kovos menų turnyre žiūrovų laukia daugiau nei 13 kovų.

Skaityti plačiau Plačiau
2017-02-21
Tarptautinis bušido turnyras „BUSHIDO & KOK WORLD GP IN VILNIUS” jau kovo 18 dieną

Kaip ir kiekvieną pavasarį, Lietuvos kovos menų gerbėjai kviečiami į didžiausią tarptautinį bušido turnyrą visoje Europoje. Kovo 18 dieną Vilniaus „Siemens” arenoje pasirodys ryškiausi Lietuvos kovotojai bei užsienio žvaigždės.

Skaityti plačiau Plačiau
2017-02-14
Tomą Pakutinską bandys sutramdyti varžovas iš Lenkijos

Bušido kovotojui, tauragiškiui Tomui Pakutinskui surasti priešininką tikrai nelengva: sunkiasvoris, smaugiku dažnai vadinamas sportininkas buvo išgąsdinęs jau ne vieną ringo žvaigždę. Vis dėlto kovo 18 dieną Vilniuje vyksiančiame turnyre „BUSHIDO & KOK'45“ Tomo gerbėjams neteks nusivilti – mestos pirštinės šįkart nepabūgo lenkas Marcin Sianos. „Norėčiau, kad priešininkų niekada nepritrūktų. Jaučiu, kad dar galiu kovoti pilnu pajėgumu”,– viltimis dalinosi sporto klubo „Rings” atstovas ir pridūrė, jog likusį pasiruošimo renginiui mėnesį dirbs kaip niekada intensyviai.

Skaityti plačiau Plačiau
2017-02-13
Artėjančiame bušido turnyre Vilniuje – intriguojanti ketvertuko sudėtis

Kovo 18 dieną Vilniuje vyksiančio turnyro „BUSHIDO & KOK'45“ pagrindiniame ketvertuke varžysis net du Lietuvos atstovai: Karolis Liukaitis ir Valdemaras Kulda. Sportininkai jėgas išbandys svorio kategorijoje iki 85 kg. Tačiau įdomiausia šįkart – galimos finalo baigtys.

Skaityti plačiau Plačiau
2017-02-07
Bušido turnyrų vedėjas Rytis Kuzmenka: „Įsivaizduoju save ringe ir po dešimt metų“

Su kauniečiu renginių vedėju Ryčiu Kuzmenka yra tekę susidurti daugeliui pramogų pasaulio atstovų, verslininkų, tačiau tikrai ne visi žino, koks jo vaidmuo sparčiai augančioje Lietuvos bušido federacijoje. Vyras neslepia, kad daugiau nei prieš dvylika metų susikirtę jo ir federacijos prezidento keliai buvo lemtingi: „Dažnai pagalvoju, kad tada gavau neįkainojamą šansą tapti didžiausių Europoje kovos menų renginių dalimi. Ir juo maksmaliai pasinaudojau!“,– džiaugėsi jis ir pridūrė, kad dar ilgai nenorėtų savo vietoje ringe matyti naujo vedėjo. Ir neveltui. Rytis tiesiog per daug gerai pažįsta tą virtuvę, kovotojus ir visus, su kuriais tenka susidurti bušido turnyrų metu.

Skaityti plačiau Plačiau
2017-02-01
Bušido kovotojai iš Kipro parvežė įspūdingas pergales

Sausio 28 dieną, šeštadienį Kipro sostinėje Nikosijoje vykusiame kovos menų turnyre „KOK 43“ dalyvavo trys Lietuvos bušido kovotojai: sporto klubo „Fighter House/ Roger Gracie Academy” atstovas Darius Minkevičius ir „Dainralfas“ jaunieji talentai – Karolis Buslys bei Vytautas Sadauskas.

Skaityti plačiau Plačiau
2017-01-27
7 negirdėti faktai apie bušido kovotoją Deividą Danylą

Kokie kovotojai ringe, mato dauguma juos palaikančių, tačiau ką mėgsta, vertina asmeniniame gyvenime – toli gražu ne visiems žinoma. Kaunietis Deividas Danyla nusprendė pralaužti ledus ir atskleidė keletą negirdėtų faktų apie save. Jau kovo 18 dieną „BUSHIDO & KOK'45“ turnyre dalyvausiantis sportininkas sako suvokiantis, jog atvirumas šiuolaikiniame pasaulyje labai svarbus ir dažniausiai naudingas: „Žmonės nuolat mumis domisi, jiems rūpi, kaip gyvename, tad ir mes turime duoti grįžtamąjį ryšį – nuoširdžiai bendrauti.”

Skaityti plačiau Plačiau
2017-01-24
Į bušido ringą žengsiantis kovotojas Vilius Tarasevičius: „Technika bandysiu užkariauti visų širdis“

Nors 26–erių Vilių Tarasevičių visi puikiai žino kaip daugkartinį kudo čempioną, jis teigia, kad to negana. Sporto klubo „Cunamis“ atstovas jau intensyviai ruošiasi kovo 18 dieną „Siemens“ arenoje vyksiančiam „BUSHIDO & KOK'45“ turnyrui, kur jėgas išbandys kovodamas pagal MMA taisykles. „Žinau, kad šie turnyrai – vieni didžiausių Europoje, o ir man jau laikas žengti į kitą lygmenį, todėl abejonių dėl dalyvavimo nebekilo”, – apie apsisprendimą drąsiai pasakojo sportininkas. Kaip jam seksis įrodyti sau, treneriams ir auklėtiniams, kad gali daugiau – pamatysime jau netrukus.

Skaityti plačiau Plačiau
2017-01-20
10 klausimų bušido kovotojui Juliui Mockai „BUSHIDO & KOK'45“ turnyre, kuris jau kovo 18 dieną sudrebins Vilniaus „Siemens“ areną, Julius ringe susitiks su olandu Dwight Harikson. Sportininkai grumsis sunkiasvorių (93+) svorio kategorijoje. Skaityti plačiau Plačiau
 
1 puslapis iš 135
Griežtai draudžiama "BUSHIDO.LT" paskelbtą informaciją panaudoti kitose svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti BUSHIDO.LT kaip šaltinį.
 

 


 
MMA Bushido Facebook'e