BUSHIDO.LT
REKLAMA


UŽSISAKYK NAUJIENAS
MŪSŲ RĖMĖJAI

aromakavos.lt

boso.lt
rc.lt
lsdp.lt
vakarozinios.lt
"}inios,
FEA
schogetten.lt
NDesign
maistassportui.lt


Bushido naujienos

2017-08-10
D.Danyla „išjungė“ dar vieną tailandietį

Artėjant MMA/ KOK World championship turnytui Kaune kovotojas D. Danyla penktadienį Tailande išplėšė dar vieną įspūdingą pergalę prieš kovotoją iš Tailando.

Skaityti plačiau Plačiau
2017-08-01
Pasaulinė organizacija MMA Bušido pirmą kartą Ukrainoje!

Ukrainoje Lvivo mieste buvo surengta spaudos konferencija dėl mišrių kovo menų turnyro, kuris bus organizuojamas Ukrainoje pasulinės organizacijos "MMA bushido". Konferencijoje Dalyvavo Donatas Simanaitis (tarptautinės Lietuvos bušido federacijos prezidentas), Vitali Vovk ( RFP lygos prezidentas), Vira Makar (jaunimo ir sporto vedėjo pavuaduotojas).

Skaityti plačiau Plačiau
2017-07-25
Šiandien Ignas Barysas pasirašė sutartį dėl dalyvavimo Bušido turnyre “Žalgirio Arenoje”

Bušido sirgaliai jau su nekantrumu laukia „MMA BUSHIDO & KOK WORLD SERIES 2017” turnyro, kuris įvyks Kauno didžiojoje „Žalgirio arenoje” rugsėjo 23 dieną.

Skaityti plačiau Plačiau
2017-06-06
Lietuvos Bušido Federacijos prezidentas Donatas Simanaitis .....kiekvienas yra kovotojas.....

- Kas yra bušido?
- Bušido, tai kovos menas. Manau, kiekvienas vyras giliai širdyje yra kovotojas. Tad, kaip ir krepšinis, bušido jau tapo antra Lietuvos religija, surenkanti dideles žiūrovų auditorijas.

Skaityti plačiau Plačiau
2017-06-06
Nusipelnęs kovos menų treneris Vadimas Gridiajevas

Kalbiname vieną geriausių Lietuvos kovos menų trenerių, klaipėdietį Vadimą Gridiajevą.

- Mes žinome jus kaip trenerį, išugdžiusį daug garsių kovotojų, kokios, jūsų nuomone kovos menų perspektyvos šiandieną?
- Tikrai galiu didžiuotis savo sportininkais. Na, vienas pirmųjų mano kovotojų buvo Sergėjus Maslobojevas. Vėliau sekė dar būrys gerų Tailando bokso ir k-1 kovotojų. Žinot, noriu pasakyti, kad mano patirtis rodo, jog visos perspektyvos yra pačių kovotojų rankose. Aš įdedu visą 100 procentų savęs į darbą su jaunimu, tačiau atsitinka taip, kad geri kovotojai įsimyli, susiranda merginas ir salę pradeda lankyti tik kaip svečiai. Labai gaila. Tačiau, yra ir kitokų atvejų - mano kovotojas Giedrius Skara „prasimušė“ į profesionalų sportą ir šiuo metu kovoja Anglijos ringuose. Ir šiandien klube matau keletą būsimų ringo žvaigždžių, jei tik jie turės pakankamai noro ir užsispyrimo, aš juos lydėsiu į aukštumas.

Skaityti plačiau Plačiau
2017-04-21
Bušido turnyrai Lietuvoje plečia geografiją

Iki šių metų pajėgiausių šalies bušido kovotojų ir svečių iš užsienio pasirodymai ringe lepindavo tik Vilniaus žiūrovus. Nuo šiol bušido turnyrų geografija krašte gerokai išsiplės – stebėti iš arti bušido žvaigždes turės galimybę Klaipėdos ir Kauno kovų meno gerbėjai.

Skaityti plačiau Plačiau
2017-04-07
Paremkite LIETUVOS BUŠIDO FEDERACIJA neišleisdami pinigų per dvi minutes!

LIETUVOS BUŠIDO FEDERACIJAI galite padėti skirdami 2% valstybei sumokamo gyventojų pajamų mokesčio iki gegužės 2 d.

Paremkime Kovos Menus Lietuvoje ir idėjas, kuriomis tikite.

Skaityti plačiau Plačiau
2017-03-20
„BUSHIDO & KOK’45 WORLD GP 2017“

Šeštadienį kovos mėgėjų akys krypo į Vilniaus „Siemens“ areną. Čia vyko tradicinis „BUSHIDO & KOK WORLD GP 2017“ turnyras, sutraukęs stipriausius Lietuvos ir užsienio kovotojus. Iš viso žiūrovai išvydo 14 kovų. REKLAMA Didžiausio dėmesio sulaukė finalinė kova tarp Sergejaus Maslobojevo ir olando Thomaso Bridgewaterio. Audringai sirgalių palaikomas lietuvis į ringą žengė vilkėdamas marškinėliais, skirtais pagerbti nužudytą kovotoją Remigijų Morkevičių. Pirmuosiuose dvejuose raunduose olando smūgiai buvo tikslesni. Antrajame jam pavyko S.Maslobojevą pasiųsti į nokdauną.

Skaityti plačiau Plačiau
2017-03-15
Kelios dienos iki „BUSHIDO & KOK'45“ turnyro: kaip jas išgyvena kovotojas Ričardas Kulis?

Svorio metimas, vis didėjanti įtampa ir noras greičiau susitikti su būsimuoju priešininku – tokios mintys sukasi daugumos bušido kovotojų galvose, kai iki didžiojo renginio lieka vos kelios dienos. Žavusis sportininkas ir treneris Ričardas Kulis „BUSHIDO & KOK'45“ turnyro, kuris jau kovo 18 dieną sudrebins Vilniaus „Siemens“ areną, ringe susitiks su broliuku latviu Stanislavu Makarenko. Kaip atrodo jo paskutinė savaitė iki akistatos, kas padeda sumažinti stresą ir kokių palaikytojų labiausiai laukia jaunasis sportininkas?

Skaityti plačiau Plačiau
2017-03-07
Į Lietuvos ringą grįžtantis bušido kovotojas Teodoras Aukštuolis: „Visos kovos man vienodai svarbios“

Iš Japonijos į tėvynę sugrįžęs MMA kovotojas Teodoras Aukštuolis pastaruoju metu dažniau žengia į ringą svetur, tačiau teigia, kad visada malonu sugrįžti namo. Didžiausiame pasaulyje „Rizin“ turnyre Japonijoje Teodoras kovojo jau gal penkis kartus. Ten jam teko kautis skirtingose svorio kategorijose, bet kovo 18 dieną sportininkas grįš į savąją (iki 95 kg). Kitą savaitgalį Ukmergės dziudo klubo atstovą išvysime Viniaus ringe, kur jis pasitiks priešininką iš Ukrainos – Sergėjų Sohą, o balandį jau varžysis Tokijuje, „Yokohamos“ arenoje. Apie tai, kaip jam sekasi į sėkmės olimpą kopti svetur ir kodėl taip gera grįžti į gimtinę, Lietuvos bušido federacijos rinktinės narys, kolegų ten pramintas Vilkolakiu, trumpai papasakojo jo laukiantiems gerbėjams.

Skaityti plačiau Plačiau
 
1 puslapis iš 136
Griežtai draudžiama "BUSHIDO.LT" paskelbtą informaciją panaudoti kitose svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti BUSHIDO.LT kaip šaltinį.
 

 


 
MMA Bushido Facebook'e