BUSHIDO.LT
REKLAMA


UŽSISAKYK NAUJIENAS
MŪSŲ RĖMĖJAI

aromakavos.lt

boso.lt
rc.lt
lsdp.lt
vakarozinios.lt
”"Žinios,
FEA
schogetten.lt
rfpromo
NDesign
teisines.lt
maistassportui.lt


Bushido naujienos

2017-04-21
Bušido turnyrai Lietuvoje plečia geografiją

Iki šių metų pajėgiausių šalies bušido kovotojų ir svečių iš užsienio pasirodymai ringe lepindavo tik Vilniaus žiūrovus. Nuo šiol bušido turnyrų geografija krašte gerokai išsiplės – stebėti iš arti bušido žvaigždes turės galimybę Klaipėdos ir Kauno kovų meno gerbėjai.

Skaityti plačiau Plačiau
2017-04-07
Paremkite LIETUVOS BUŠIDO FEDERACIJA neišleisdami pinigų per dvi minutes!

LIETUVOS BUŠIDO FEDERACIJAI galite padėti skirdami 2% valstybei sumokamo gyventojų pajamų mokesčio iki gegužės 2 d.

Paremkime Kovos Menus Lietuvoje ir idėjas, kuriomis tikite.

Skaityti plačiau Plačiau
2017-03-20
„BUSHIDO & KOK’45 WORLD GP 2017“

Šeštadienį kovos mėgėjų akys krypo į Vilniaus „Siemens“ areną. Čia vyko tradicinis „BUSHIDO & KOK WORLD GP 2017“ turnyras, sutraukęs stipriausius Lietuvos ir užsienio kovotojus. Iš viso žiūrovai išvydo 14 kovų. REKLAMA Didžiausio dėmesio sulaukė finalinė kova tarp Sergejaus Maslobojevo ir olando Thomaso Bridgewaterio. Audringai sirgalių palaikomas lietuvis į ringą žengė vilkėdamas marškinėliais, skirtais pagerbti nužudytą kovotoją Remigijų Morkevičių. Pirmuosiuose dvejuose raunduose olando smūgiai buvo tikslesni. Antrajame jam pavyko S.Maslobojevą pasiųsti į nokdauną.

Skaityti plačiau Plačiau
2017-03-15
Kelios dienos iki „BUSHIDO & KOK'45“ turnyro: kaip jas išgyvena kovotojas Ričardas Kulis?

Svorio metimas, vis didėjanti įtampa ir noras greičiau susitikti su būsimuoju priešininku – tokios mintys sukasi daugumos bušido kovotojų galvose, kai iki didžiojo renginio lieka vos kelios dienos. Žavusis sportininkas ir treneris Ričardas Kulis „BUSHIDO & KOK'45“ turnyro, kuris jau kovo 18 dieną sudrebins Vilniaus „Siemens“ areną, ringe susitiks su broliuku latviu Stanislavu Makarenko. Kaip atrodo jo paskutinė savaitė iki akistatos, kas padeda sumažinti stresą ir kokių palaikytojų labiausiai laukia jaunasis sportininkas?

Skaityti plačiau Plačiau
2017-03-07
Į Lietuvos ringą grįžtantis bušido kovotojas Teodoras Aukštuolis: „Visos kovos man vienodai svarbios“

Iš Japonijos į tėvynę sugrįžęs MMA kovotojas Teodoras Aukštuolis pastaruoju metu dažniau žengia į ringą svetur, tačiau teigia, kad visada malonu sugrįžti namo. Didžiausiame pasaulyje „Rizin“ turnyre Japonijoje Teodoras kovojo jau gal penkis kartus. Ten jam teko kautis skirtingose svorio kategorijose, bet kovo 18 dieną sportininkas grįš į savąją (iki 95 kg). Kitą savaitgalį Ukmergės dziudo klubo atstovą išvysime Viniaus ringe, kur jis pasitiks priešininką iš Ukrainos – Sergėjų Sohą, o balandį jau varžysis Tokijuje, „Yokohamos“ arenoje. Apie tai, kaip jam sekasi į sėkmės olimpą kopti svetur ir kodėl taip gera grįžti į gimtinę, Lietuvos bušido federacijos rinktinės narys, kolegų ten pramintas Vilkolakiu, trumpai papasakojo jo laukiantiems gerbėjams.

Skaityti plačiau Plačiau
2017-03-01
Apie jaunuolį su barzda arba stilingo bušido kovotojo Henriko Vikšraičio kasdienybė

Ne paslaptis, kad daugelis Henriką Vikšraitį šiuo metu geriau žino kaip „tą jaunuolį su barzda“, tačiau sportininkas sako, kad svarbiausias įvertinimas jam – už nuveiktus darbus – laimėtas kovas. „Po kovų išsiskirti iš minios man patinka, tačiau į ringą einu susitelkęs pergalei“,– teigia jaunasis tėtis, jau kovo 18 dieną po metų pertraukos grįšiantis į bušido ringą Lietuvoje. Publikai žadėdamas gražų reginį, sportininkas papasakojo apie pasiruošimą, jam brangų laiką su šeima ir, žinoma, visiems pavyzdžiu tapusį įvaizdį.

Skaityti plačiau Plačiau
2017-02-24
Tailande prakaitą liejantis jaunasis bušido kovotojas Martynas Jasiūnas: „Kito kelio į tobulybę nėra”

Vienas jauniausių, perspektyviausių Lietuvos bušido kovotojų Martynas Jasiūnas vis dažniau ruoštis svarbioms kovoms išvyksta į Tailandą. Visi teiraujasi „Kodėl? Ko trūksta čia?“, tačiau Martynas atviras – ten jis dalyvauja įvairesnėse treniruotėse, sportuoja su geriausiais tailandietiško bokso atstovais iš viso pasaulio ir lavina ištvermę prie 30 laipsnių karščio. Faktas, kad pas mus tokių sąlygų žiemą net labai norint nepavyktų sudaryti, todėl sporto klubo „Vendetta” auklėtinis kolegas, mylimiausią trenerį – tėtį Žydrūną Jasiūną palieka čia ir išvyksta taip toli. Kad augtų, tobulėtų ir su trenksmu sugrįžtų į visų laukiamą „BUSHIDO & KOK'45“ turnyrą, kuris jau kovo 18 dieną sudrebins Vilniaus „Siemens“ areną.

Skaityti plačiau Plačiau
2017-02-23
Kitokia spaudos konferencija: bušido turnyro kovotojai dalyvavo atviroje treniruotėje

Vilniaus „Siemens” arenoje surengta spaudos konferencija sujungė gausų būrį geriausių Lietuvos kovotojų, jau kovo 18 dieną žengsiančių į „BUSHIDO & KOK'45“ turnyro ringą. Didžiausiame Europoje kovos menų turnyre žiūrovų laukia daugiau nei 13 kovų.

Skaityti plačiau Plačiau
2017-02-21
Tarptautinis bušido turnyras „BUSHIDO & KOK WORLD GP IN VILNIUS” jau kovo 18 dieną

Kaip ir kiekvieną pavasarį, Lietuvos kovos menų gerbėjai kviečiami į didžiausią tarptautinį bušido turnyrą visoje Europoje. Kovo 18 dieną Vilniaus „Siemens” arenoje pasirodys ryškiausi Lietuvos kovotojai bei užsienio žvaigždės.

Skaityti plačiau Plačiau
2017-02-14
Tomą Pakutinską bandys sutramdyti varžovas iš Lenkijos

Bušido kovotojui, tauragiškiui Tomui Pakutinskui surasti priešininką tikrai nelengva: sunkiasvoris, smaugiku dažnai vadinamas sportininkas buvo išgąsdinęs jau ne vieną ringo žvaigždę. Vis dėlto kovo 18 dieną Vilniuje vyksiančiame turnyre „BUSHIDO & KOK'45“ Tomo gerbėjams neteks nusivilti – mestos pirštinės šįkart nepabūgo lenkas Marcin Sianos. „Norėčiau, kad priešininkų niekada nepritrūktų. Jaučiu, kad dar galiu kovoti pilnu pajėgumu”,– viltimis dalinosi sporto klubo „Rings” atstovas ir pridūrė, jog likusį pasiruošimo renginiui mėnesį dirbs kaip niekada intensyviai.

Skaityti plačiau Plačiau
 
1 puslapis iš 135
Griežtai draudžiama "BUSHIDO.LT" paskelbtą informaciją panaudoti kitose svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti BUSHIDO.LT kaip šaltinį.
 

 


 
MMA Bushido Facebook'e