BUSHIDO.LT
REKLAMA


UŽSISAKYK NAUJIENAS
MŪSŲ RĖMĖJAI

aromakavos.lt

boso.lt
rc.lt
lsdp.lt
vakarozinios.lt
"}inios,
FEA
schogetten.lt
NDesign
maistassportui.lt


7 negirdėti faktai apie bušido kovotoją Deividą Danylą

2017-01-27

Kokie kovotojai ringe, mato dauguma juos palaikančių, tačiau ką mėgsta, vertina asmeniniame gyvenime – toli gražu ne visiems žinoma. Kaunietis Deividas Danyla nusprendė pralaužti ledus ir atskleidė keletą negirdėtų faktų apie save. Jau kovo 18 dieną „BUSHIDO & KOK'45“ turnyre dalyvausiantis sportininkas sako suvokiantis, jog atvirumas šiuolaikiniame pasaulyje labai svarbus ir dažniausiai naudingas: „Žmonės nuolat mumis domisi, jiems rūpi, kaip gyvename, tad ir mes turime duoti grįžtamąjį ryšį – nuoširdžiai bendrauti.”

Bušido kovotojo, sporto klubo „Titanas” atstovo prisipažinimai:

1. Gyvenime esu labai ramus, tačiau ringe tampu greitu ir pavojingu. Toks jau mūsų, kovotojų, įvaizdis. Tuo pačiu apgaulingas, bet ir natūralus. Juk visur negalime vadovautis adrenalinu ir troškimu nugalėti.

2. Nors esu nedidelio ūgio, valgyti galiu už tris. Maistas – mano silpnybė ir priklausomybė. Jei intensyviai nesportuočiau, turbūt būčiau sumo sporto šakos atstovas (juokiasi).

3. Dauguma aplinkinių mane žino kaip gerą ir malonų žmogų, tačiau treniruotėse mokiniai jau įsitikino – esu labai griežtas ir reiklus. Tiek sau, tiek šalia esantiems.

4. Visą laiką, mokyklos laikais, buvau pats žemiausias klasėje, bet nejaučiau diskomforto – visiems už mane aukštesniems galėdavau pakelti koją virš galvos.

5. Geriausios atostogos man ten, kur šilta, gražu ir labai daug kokybiško, skanaus maisto. Juk sutiksite, kad taip ilsėtis svajoja visi?

6. Jei turėčiau sūnų, leisčiau jam pačiam rinktis, ar norėtų būti profesionaliu sportininku, bet į salę atvesiu ir pagrindus išmokti privalės! Įgaus pasitikėjimo savimi, sustiprins charakterį ir mokės apsiginti.

7. Tobula moteris – nuoširdi, mylinti ir rūpestinga. Visai tokia kaip ji, mano meilė ir sužadėtinė Monika.

Griežtai draudžiama "BUSHIDO.LT" paskelbtą informaciją panaudoti kitose svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti BUSHIDO.LT kaip šaltinį.
 

 


 
MMA Bushido Facebook'e