BUSHIDO.LT
REKLAMA


UŽSISAKYK NAUJIENAS
MŪSŲ RĖMĖJAI

aromakavos.lt

boso.lt
rc.lt
lsdp.lt
vakarozinios.lt
"}inios,
FEA
schogetten.lt
NDesign
maistassportui.lt


Tarptautinis bušido turnyras „BUSHIDO & KOK WORLD GP IN VILNIUS” jau kovo 18 dieną

2017-02-21

Kaip ir kiekvieną pavasarį, Lietuvos kovos menų gerbėjai kviečiami į didžiausią tarptautinį bušido turnyrą visoje Europoje. Kovo 18 dieną Vilniaus „Siemens” arenoje pasirodys ryškiausi Lietuvos kovotojai bei užsienio žvaigždės.

Ringe išvysime: Sergėjų Maslobojevą, Julių Mocką, Martyną Jasiūną, Tomą Pakutinską, Ričardą Kulį, Tadą Jonkų, Henriką Vikšraitį, Igorį Osininą, Deivydą Danylą, Teodorą Aukštuolį, Karolį Liukaitį, Valdemarą Kuldą ir daugelį kitų.

Sportininkai gerbėjus nudžiugins ir vasario 21 dieną. Antradienio popietę, tiesiogiai iš Vilniaus „Siemens” arenos, kovotojai papasakos apie pasiruošimą įspūdingajam metų turnyrui bei leis susipažinti su jų ateinančio mėnesio kasdienybe. Visi dalyvaus atviroje treniruotėje, kur pademonstruos trumpas ištraukas iš tikrojo darbo su savo griežčiausiais partneriais ir prižiūrėtojais – treneriais. Prisijungti virtualiai turite progą ir jūs!

Nepraleiskite šanso pažvelgti į Lietuvos kovotojų rutiną bei pasiruošimą iš arčiau!

Vasario 21 d. 14:00 TIESIOGIAI iš Vilniaus „Siemens” arenos.

Griežtai draudžiama "BUSHIDO.LT" paskelbtą informaciją panaudoti kitose svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti BUSHIDO.LT kaip šaltinį.
 

 


 
MMA Bushido Facebook'e