BUSHIDO.LT
REKLAMA


UŽSISAKYK NAUJIENAS
MŪSŲ RĖMĖJAI

aromakavos.lt

boso.lt
rc.lt
lsdp.lt
vakarozinios.lt
"}inios,
FEA
schogetten.lt
NDesign
maistassportui.lt


Kitokia spaudos konferencija: bušido turnyro kovotojai dalyvavo atviroje treniruotėje

2017-02-23

Vilniaus „Siemens” arenoje surengta spaudos konferencija sujungė gausų būrį geriausių Lietuvos kovotojų, jau kovo 18 dieną žengsiančių į „BUSHIDO & KOK'45“ turnyro ringą. Didžiausiame Europoje kovos menų turnyre žiūrovų laukia daugiau nei 13 kovų.

Antradienio popietę, „Siemens” arenos spaudos ložėje kovotojai papasakojo apie pasiruošimą įspūdingajam metų turnyrui bei leido susipažinti su jų ateinančio mėnesio kasdienybe tiek susirinkusiems žurnalistams, tiek tiesioginę transliaciją stebėjusiems aistruoliams.

Konferencijoje nedalyvavo pagrindinio ketvertuko Lietuvos atstovai Karolis Liukaitis, Valdemaras Kuldas, anglą Bartą Hovartą bandysiantis įveikti Tadas Jonkus bei Tailande kovai besiruošiantis Martynas Jasiūnas.

Primename, kad S. Maslobojevas jau už mėnesio sieks įrodyti pranašumą prieš Tomą Bridžvaterį iš Olandijos, D. Danyla susitiks su iš tolimosios Kolumbijos atvyksiančiu Džoanu Kanaveraliu, o T. Pakutinską sutramdyti bandys lenkas Marcinas Sianosas.

Kiti kovotojai, pasirodysiantys didžiajame ringe: Mindaugas Narauskas, Ričardas Kulis, Martynas Jasiūnas, Igoris Osininas, Teodoras Aukštuolis, Julius Mocka. Puikią techniką demonstruojančių sportininkų gretose bandys įsitvirtinti ir naujokas Vilius Tarasevičius. Dar viena maloni staigmena – po pertraukos grįžtantis Henrikas Vikšraitis. Jūs turite tai pamatyti!

Griežtai draudžiama "BUSHIDO.LT" paskelbtą informaciją panaudoti kitose svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti BUSHIDO.LT kaip šaltinį.
 

 


 
MMA Bushido Facebook'e