BUSHIDO.LT
REKLAMA


UŽSISAKYK NAUJIENAS
MŪSŲ RĖMĖJAI

aromakavos.lt

boso.lt
rc.lt
lsdp.lt
vakarozinios.lt
"}inios,
FEA
schogetten.lt
NDesign
maistassportui.lt


Tailande prakaitą liejantis jaunasis bušido kovotojas Martynas Jasiūnas: „Kito kelio į tobulybę nėra”

2017-02-24

Vienas jauniausių, perspektyviausių Lietuvos bušido kovotojų Martynas Jasiūnas vis dažniau ruoštis svarbioms kovoms išvyksta į Tailandą. Visi teiraujasi „Kodėl? Ko trūksta čia?“, tačiau Martynas atviras – ten jis dalyvauja įvairesnėse treniruotėse, sportuoja su geriausiais tailandietiško bokso atstovais iš viso pasaulio ir lavina ištvermę prie 30 laipsnių karščio. Faktas, kad pas mus tokių sąlygų žiemą net labai norint nepavyktų sudaryti, todėl sporto klubo „Vendetta” auklėtinis kolegas, mylimiausią trenerį – tėtį Žydrūną Jasiūną palieka čia ir išvyksta taip toli. Kad augtų, tobulėtų ir su trenksmu sugrįžtų į visų laukiamą „BUSHIDO & KOK'45“ turnyrą, kuris jau kovo 18 dieną sudrebins Vilniaus „Siemens“ areną.

Antrą mėnesį Tailande leidžiantis sportininkas teigia pasiilgęs namų, bet ir puikiai žino, kad tokia patirtis neįkainojama: „Būčiau labai laimingas, jei galėčiau ruoštis Lietuvoje, tačiau čia palankesnės sąlygos tobulėjimui, daug naujų pažinčių.” Iš pirmo žvilgsnio įspūdinga kasdienybė ten ne tokia ir pavydėtina: alinančios treniruotės, vis stipresni sparingų partneriai ir karštis, kuris reikalauja dar daugiau jėgų.

Tris trenerius – muaythai, fizinio pasirengimo ir kikbokso, Tailande turintis kovotojas džiaugiasi taikomos metodikos įvairove, tačiau pripažįsta, kad namai yra namai. Niekam ne paslaptis, jog Martyno tėtis ir treneris Žydrūnas Jasiūnas visuomet labai pergyvena dėl kiekvieno sūnaus žengimo į ringą, o dabar jau kurį laiką tomis akimirkomis nebūna šalia. „Pasiilgau tėčio, darbo su juo, mūsų salės ir treniruočių partnerių, bet reikia treniruotis ir kitur. Kito kelio į tobulybę nėra”, – su ilgesinga šypsena kalbėjo jaunasis talentas.

– Kiek kovų turėjai?,– pasiteiravome. „Per šį laikotarpį išvykoje į ringą žengiau du kartus, abu laimėjau po 5 raundų intensyvaus darbo. Paskutinėje kovoje teko susitikti su vokiečiu, kuris labiau kikboksininkas, tad pritaikiau muaythai stiliaus – kelių, alkūnių smūgius. Ketvirtame raunde alkūne pavyko prakirsti skruostikaulį, todėl džiaugiuosi – teisingai išnaudojau jo silpnąsias vietas.“

– Tai buvo paskutinė tavo kova prieš KOK turnyrą Vilniuje, ar jau lauki jo?
– Labai. Smagu dalyvauti tokiuose dideliuose renginiuose, kur susitinka geriausi Lietuvos rinktinės ir kitų šalių bušido atstovai. Pats nekantrauju išbandyti jėgas, pritaikyti Tailande išmoktų pamokų subtilybes ir vėl pajusti tą ypatingą savų sirgalių palaikymą.

Martyno Jasiūno varžovas dar nėra žinomas, tačiau tai, kad jis turės progą pademonstruoti Tailande ištobulintą techniką – faktas, kuris patvirtintas ir šią savaitę vykusioje turnyro spaudos konferencijoje. Kovos menų gerbėjų „BUSHIDO & KOK'45“ renginyje laukia daugiau nei 13 kovų, nepakartojamos ringo merginos, įsimintiniausi garso takeliai ir daug kitų staigmenų.

Griežtai draudžiama "BUSHIDO.LT" paskelbtą informaciją panaudoti kitose svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti BUSHIDO.LT kaip šaltinį.
 

 


 
MMA Bushido Facebook'e