BUSHIDO.LT
REKLAMA


UŽSISAKYK NAUJIENAS
MŪSŲ RĖMĖJAI

aromakavos.lt

boso.lt
rc.lt
lsdp.lt
vakarozinios.lt
”"Žinios,
FEA
schogetten.lt
rfpromo
NDesign
teisines.lt
maistassportui.lt


Kelios dienos iki „BUSHIDO & KOK'45“ turnyro: kaip jas išgyvena kovotojas Ričardas Kulis?

2017-03-15

Svorio metimas, vis didėjanti įtampa ir noras greičiau susitikti su būsimuoju priešininku – tokios mintys sukasi daugumos bušido kovotojų galvose, kai iki didžiojo renginio lieka vos kelios dienos. Žavusis sportininkas ir treneris Ričardas Kulis „BUSHIDO & KOK'45“ turnyro, kuris jau kovo 18 dieną sudrebins Vilniaus „Siemens“ areną, ringe susitiks su broliuku latviu Stanislavu Makarenko. Kaip atrodo jo paskutinė savaitė iki akistatos, kas padeda sumažinti stresą ir kokių palaikytojų labiausiai laukia jaunasis sportininkas?

„Paskutinė savaitė – atstatomoji. Viena treniruotė per dieną, lengvesnis krūvis, todėl nuotaikos jau geresnės, bet mintys, žinoma, vistiek sukasi tik apie šeštadienį. Kaupiam visas jėgas tam, kad parodytume kuo gražesnę kovą. Aš stengiuosi gyventi įprastu ritmu: ryte mokausi, dirbu, vakare – treniruojuosi. Išskirti galėčiau tik tai, kad visais būdais bandau mėgautis pavasariu, neįsitempti“,– pasakojo lapkritį didžiajame bušido ringe debiutavęs kovotojas.

Viena didžiausių kančių prieš kovą daugumai – svorio metimas, tik ne tiems, kurie kūną prižiūri ir mitybos plano laikosi nuolat: „Man reikia numesti dar tris kilogramus – tai labai paprasta. Valgau dažnai ir po nedaug, tam tikrą kalorijų kiekį per dieną. Aišku, geriu daug vandens, visiškai nevartoju cukraus. Kasdienė disciplina jau virtusi rutina“,– pozityvo nestokojo R. Kulis.

Antras kartas „Siemens“ arenoje ir susitikimas su latviu S. Makarenko – nemenkas išbandymas, bet Ričardas tiki įdėto darbo galia: „Apie akistatą stengiuosi negalvoti, tačiau neneigsiu – giliai širdyje jau kažkas virpa. Laukiu tos akimirkos“,– atviravo sportininkas ir pridūrė, kad visada prieš lipant į ringą jaučia mažą jauduliuką, kurį vadina nekantrumu: „Tiek ilgai treniruojiesi, ruošiesi, tam, kad praleistum 12 minučių ringe. Daugelis nemato, kiek prakaito išliejame ir jėgų atiduodame tam, kad pasirodytume geriausiai.“

Namų sienos ir svarbiausi palaikytojai – ar tai didina motyvaciją? „Kiek žinau, ateis daug draugų, pažįstamų, mano auklėtinių, kurie sportuoja kartu. Bet labiausiai išskirčiau savo šeimą – tetą, du pusbrolius (5 ir 7 metų). Jie seka mano pavyzdžiu ir labai mėgsta kovas. Todėl esu tikras, kad labiausiai sužibėti stengsiuosi jų akyse, turiu tapti nugalėtoju.“

Jau šį šeštadienį žiūrovų laukia įspūdingas renginys, kraują kaitinančios merginos ir adrenalino kupinos kovos. Į didįjį ringą žengs stipriausi Lietuvos bušido kovotojai: M. Narauskas, M. Jasiūnas, S. Maslobojevas, H. Vikšraitis, K. Liukaitis, D. Danyla, J. Mocka, T. Jonkus, I. Osininas, T. Pakutinskas, T. Aukštuolis. Ateikite ir tapkite didžiausio Europoje kovos menų turnyro dalimi!

Griežtai draudžiama "BUSHIDO.LT" paskelbtą informaciją panaudoti kitose svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti BUSHIDO.LT kaip šaltinį.
 

 


 
MMA Bushido Facebook'e