BUSHIDO.LT
REKLAMA


UŽSISAKYK NAUJIENAS
MŪSŲ RĖMĖJAI

aromakavos.lt

boso.lt
rc.lt
lsdp.lt
vakarozinios.lt
"}inios,
FEA
schogetten.lt
NDesign
maistassportui.lt


Šiandien Ignas Barysas pasirašė sutartį dėl dalyvavimo Bušido turnyre “Žalgirio Arenoje”

2017-07-25

Bušido sirgaliai jau su nekantrumu laukia „MMA BUSHIDO & KOK WORLD SERIES 2017” turnyro, kuris įvyks Kauno didžiojoje „Žalgirio arenoje” rugsėjo 23 dieną.

Pamažu aiškėja kas gi atstovaus Lietuvą šiame grandioziniame turnyre. Šiandieną Lietuvos Bušido Federacija pasirašė sutartį su vienu iš geriausių Lietuvos Bušido meistrų Ignu Barysu. Kaunietis, sporto klubo “Cunamis” atstovas, Ignas Barysas prisijungė prie kitų Lietuvos Bušido rinktinės kovotojų, degančių noru atstovauti savo gimtąjį miestą tarptautinėje arenoje.

„Labai laukiu šios kovos, beprotiškai to pasiilgau. Turnyre ginsiu Lietuvos ir savo gimto miesto Kauno garbę!”, - savo entuziazmo neslepia kaunietis, kurio pasirodymų gerbėjai jau tikrai spėjo pasiilgti.

Ignas Barysas kovos pagal MMA Bushido profesionalų taisykle. Lietuvio priešininkas bus paskelbtas greitu metu. Paklaustas kokio varžovo tikisi, Ignas išlieka ramus:
„Priešininkas privalo būti lygiavertis arba net stipresnis. Taip tik dar geriau,nes tik taip tobulėji. Man bijoti nėra ko, o įrodyti norisi daug… Savame mieste ir sienos savos. Tikrai noriu, kad žiūrovams būtų intriga ir būtų už ką sirgti”.

Ignas Barysas jau šią savaitę išvyksta į Airiją mėnesio pasiruošimo stovyklai su geriausiais Airijos MMA meistrais.Griežtai draudžiama "BUSHIDO.LT" paskelbtą informaciją panaudoti kitose svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti BUSHIDO.LT kaip šaltinį.
 

 


 
MMA Bushido Facebook'e