BUSHIDO.LT
REKLAMA


UŽSISAKYK NAUJIENAS
MŪSŲ RĖMĖJAI




aromakavos.lt

boso.lt
rc.lt
lsdp.lt
vakarozinios.lt
”"Žinios,
FEA
schogetten.lt
NDesign
maistassportui.lt


SWAT'17 KOVŲ REZULTATAI

2010-09-26

SWAT'17 KOVŲ REZULTATAI

2010/09/24, MARIJAMPOLĖ

 

RAUDONAS KAMPAS                                              MĖLYNAS KAMPAS

1. K-1 KOVA:

Grazvydas Kontautas (ĄŽUOLAS) VS Audrius Kairaitis ( NAGLIS)

Nugalėtojas: G.Kontautas, taškais.

 

2. K-1 KOVA:

Klaidas  Baranauskas(DAINRALFAS) VS Tomas Zaverucha (CUNAMIS)

Nugalėtojas: K.Baranauskas, taškais.

 

3. ZST KOVA:

Andrius Liudvinavičius (PANTERA) VS Olegas Reis (RINGS)

Nugalėtojas:A.Liudvinavičius, I raundas, 1:47min, smaugimo veiksmu.

 

4. K-1 KOVA:

Paulius Virbašius (CUNAMIS) VS Ronaldas Bielozerskich(TITANAS)

Nugalėtojas: R.Bielozerskich, I raundas, 1:19min, KO.

 

5. ZST KOVA:

Germantas Kavaliauskas ( NAGLIS) VS Vaidas Maciulevičius (IGORAMAS)

Nugalėtojas: V.Maciulevičius, I raundas, 1:18min, KO.

 

6. ZST KOVA:

Tadas  Lilionis (IGORAMAS) VS Tomas Akstinas (PANTERA)

Nugalėtojas: T.Lilionis, I raundas, 2:44min, rankos laužimo veiksmu.

 

7. K-1 KOVA:

Edgaras Rimdeika (DAINRALFAS) VS Marius Akamauskas (RONINAS)

Nugalėtojas: E.Rimdeika, III raundas, 1:50min, KO.

 

8. GRAPPLINGO KOVA:

Arnas Pagojus (RINGS) VS Raimundas Sinica (IGORAMAS)

Nugalėtojas: A.Pagojus, taškais.

 

9. K-1 KOVA:

Žydrūnas Juodis (DAINRALFAS) VS Anatolijus Simonovič (RINGS)

Nugalėtojas: Ž.Juodis, taškais.

 

10. K-1 KOVA:

Mindaugas Žemaitis (SPARTA) VS Mantas Stočkūnas (REMERIS)

Nugalėtojas: M.Stočkūnas, III raundas, 1:52 min, KO.

 

11. K-1 KOVA:

Burzhinskiy Mark (KOMANDA,Rusija) VS Matas Stebuliauskas(DAINRALFAS)

Nugalėtojas: M.Stebuliauskas, II raundas, 0:59min, KO.

 

12. GRAPLINGAS

Tomas Pakutinskas (RINGS) VS Tadas Šapoka (NAGLIS)

Nugalėtojas: T.Šapoka, I raundas, 1:33min, skausmingu kojos veiksmu.

 

13. K-1 KOVA:

Mantas Lefšinas (SATURNAS GYM) VS Povilas Alaburda (REMERIS)

Nugalėtojas: P.Alaburda, taškais.

 

14. ZST KOVA:

Vytautas Vaičiulevičius (OŠIMAS) VS Tautvydas Lileikis (DAINRALFAS)

Nugalėtojas: T.Lileikis, I raundas, 0:58min, kojos laužimo veiksmu.

 

15. ZST KOVA:

Klaudijus Aukštuolis (UKMERGĖS D.K.) VS Arnas Šakočius (GLADIJATOR GYM)

Nugalėtojas: A.Šakočius, II raundas, 2:48min, smaugimo veiksmu.

 

Griežtai draudžiama "BUSHIDO.LT" paskelbtą informaciją panaudoti kitose svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti BUSHIDO.LT kaip šaltinį.
 

 


 
MMA Bushido Facebook'e