„Buldozeris“ Evaldas Petrauskas jau lapkritį sugrįžta į profesionalų ringą

Pasaulis džiugiai sureagavo į boksininko Evaldo Petrausko debiutine pergalę profesionaliame ringe. Ne vienas šio svorio profesionalus boksininkas lietuvyje, kuris neketina mažinti savo tempų profesionaliame ringe, išvydo realią grėsmę.

Evaldą galima drąsiai vadinti geriausiu paskutinio dešimtmečio Lietuvos boksininku. Praėjusį savaitgalį jis puikiai debiutavo profesionaliame ringe ir jau pirmajame raunde pasiuntė savo priešininką i nokautą.

„Evaldas savo smūgiais pramušė mano gynybą, – po kovos kalbėjo nuo E. Petrausko smūgių Kauno „Žalgirio“ arenoje kritęs ukrainietis Denys Kaushan. – Lyg būčiau gavęs iš plytos, tokių stiprių smūgių nebuvau patyręs per visą savo karjerą. Evaldas – tiesiog buldozeris“.

Pagrindinis klausimas, kurį girdėjo E. Petrauskas po savo debiutinės kovos: „Kada antra kova?“

Atsakymo ilgai laukti nereikėjo. Visam pasauliui E. Petrausko atstovai jau paskelbė naują žinią: sekanti garsiausio Lietuvos boksininko profesionali kova įvyks lapkričio 17 dieną „Siemens“ Arenoje, Vilniuje.

Po sėkmingų derybų su Bušido federacija buvo susitarta dėl vienos profesionalaus bokso kovos tarptautiniame Bušido „HERO’S KOK WORLD SERIES“ turnyre, kuriame kovos patys geriausi Lietuvos MMA Bušido ir KOK meistrai. Lapkričio 17 dieną „Siemens“ Arenoje, Vilniuje, įvyksiantis tarptautinis bušido turnyras garantuotai nepaliks abejingų.

E. Petrausko varžovas bus paskelbtas jau artimiausiomis dienomis.

Šaltinis: Lrytas.lt