Du smūgius žemiau juostos gavęs H.Vikšraitis apgynė pasaulio čempiono diržą, J.Stoliarenko sutriuškino baltarusę per 19 sekundžių, „lietuviškasis McGregoras“ patyrė kontroversišką pralaimėjimą

Šeštadienį Kauno „Žalgirio“ arenoje trečius metus iš eilės įvyko „Kingo of Kings“ organizacijos surengtas „KOK World Series 2019“ bušido turnyras, kurio pagrindinėje vakaro kovoje pasaulio čempiono diržą apgynė Henrikas Vikšraitis.

5 raundų kovoje H.Vikšraitis susitiko su jam iššūkį metusiu Mindaugu Narausku. Prieš kovą sportininkai įsivėlė į žodžių karą, bet ringe elgėsi pagarbiai ir sveikino vienas kitą.

H.Vikšraitis antrajame raunde gavo du smūgius žemiau juostos, o M.Narauskas už tai buvo įspėtas. Čempionas didžiąją kovos dalį dominavo kojų smūgiais ir teisėjų sprendimas tai tik įrodė. Jie vienbalsiai skyrė pergalė H.Vikšraičiui, kuris apgynė KOK svorio kategorijos iki 71 kg čempiono diržą. Tiesa, abu kovotojai prieš kovą nenumetė svorio iki reikalaujamos ribos, bet sutarė, kad vis tiek kovos dėl diržo.

„Maniau, kad bus truputį sunkiau. Prieš kovą Mindaugas labai stipriai reiškėsi socialinėje erdvėje. Nepaisant to, ką jis galvojo ir kokiais žodžiais svaidėsi, kovai rengiausi labai atsakingai ir nekreipiau dėmesio į kalbas. Jo iššūkį priėmiau ir manau, kad dar kartą įrodžiau, kuris iš mūsų yra stipresnis. Kaip matote diržas vis dar pas mane. Visada, žinoma, galima ir geriau. Nenorėjau Mindaugo siųsti į nokdauną. Visi nori laimėti gražiai ir efektyviai, bet aš norėjau laimėti užtikrintai… To nepadariau kovoje prieš Vaitalie Matei. Todėl šįkart norėjau įrodyti, kad galiu sukovoti gražiai ir užtikrintai pasiekti pergalę. Po kovos Mindaugas netgi užklausė, iš kur pas mane tiek ištvermės. O aš tik žinau, kad buvau labai gerai pasirengęs visiems penkiems raundams. Manau, pakanka serijos rezultato 2:0 su Mindaugu. Po kovos jis atsiprašė dėl smūgių žemiau juostos. Kai Mindaugas pataikė antrą kartą, tikrai supykau. Pačioje kovos pradžioje vienas kitą pasveikinome ir vienas kitam palinkėjome, kad nebūtų traumų. Viskas vyko draugiškai. Trečio susitikimo ringe gal nereikės. Bent jau kol kas. Greitai vyks turnyras Vilniuje. Manau, kad atsiras kovotojų, kurie norės iš manęs atimti diržą“, – sakė H.Vikšraitis.

Greičiausią vakaro pergalę šventė Julija Stoliarenko. Vienintelė UFC patirties turinti Lietuvos pilietė vos per 19 sekundžių nugalėjo baltarusę Viktoriją Dvaraninovič. Pergalę J.Stoliarenko iškovojo savo firminiu veiksmu – rankos laužimu.

Nemažai diskusijų sukėlė Eriko Golubovskio ir „lietuviškojo McGregoro“ Arnoldo Misiūno kova. Pergalę teisėjai vienbalsiai skyrė E.Golubovskiui, nors jis pats tikino, kad pergalė jį nustebino, o lygiosios, ko gero, būtų logiškesnis rezultatas. Teisėjų verdiktą su šypsena palydėjo ir pats Sergejus Maslobojevas.

Įspūdingai pasirodė Naglis Kanišauskas. Vienas talentingiausių Lietuvos MMA kovotojų per 4 min. 4 sek. rankos laužimu nugalėjo rusą Anatolijų Makarkiną.

Šaltinis: https://www.sportas.lt/m/naujiena/283913/du-smugius-zemiau-juostos-gaves-h-viksraitis-apgyne-pasaulio-cempiono-dirza-j-stoliarenko-sutriuskino-baltaruse-per-19-sekundziu-lietuviskasis-mcgregoras-patyre-kontroversiska-pralaimejima?fbclid=IwAR2zmbs462IjyefCPYgukXK-0rNY9V5oy9C2gi9SKHi8FgplyJEeDR9NWJ0