KOK turnyro užkulisiai: jaudulys, pokalbiai apie baimes ir VIP foteliai

„Kažkoks jaudulys, atrodo, iš vidaus purto“, – nerasdamas sau vietos „Žalgirio“ arenos koridoriuose sakė mišriųjų kovos menų atstovas Arnoldas Misiūnas dar net neprasidėjus „KOK World series in Kaunas“ turnyrui.

Kiek vėliau pats kovotojas prisipažino, kad „juk pats to norėjo“.

„Pats su nekantrumu laukiau, kada galėsiu kovoti KOK ringe, o dabar jaudinuosi, kaip mažas vaikas. Nesu prie to pratęs“, – kalbėjo iš vieno kampo į kitą vaikštinėjantis kovotojas.

„Tai yra pati sunkiausia dalis, – nusijuokė kur kas daugiau patirties ringe turintis Mantas Rimdeika, kuris laukė savo kovos pagal bokso taisykles.

Patarimus prieš kovą jam dalijo Lietuvos bokso rinktinės treneriai Vidas Bružas ir Marius Palionis.

„Į priekį, padarai savo darbą ir grįžti atgal… Nepamiršk atsitraukti“, – patarė V.Bružas ir po poros metų į ringą grįžtančiam Karoliui Liukaičiui.

Streso bangas kiek apmažino rūbinėje pasirodęs geriausias Lietuvos kovotojas, „Glory“ turnyro kovai besirengiantis Sergejus Maslobojevas. Su juo į rūbinę atlėkė ir sūnus Ramiras. Kol kovotojas spaudė rankas ir linkėjo sėkmės kolegoms, mažasis Ramiras neužtruko susirasti veiklos.

„Sūnau, ką čia darai?“ – nustebęs klustelėjo S.Maslobojevas, pamatęs, kad sūnus jau daro atsispaudimus persirengimo kambario kamputyje.

„Į tėtį“, – kažkas mostelėjo praeidamas koridoriumi į gretimą persirengimo kambarį, kuriame netrūko šurmulio.

„Fighter House/Roger Gracie Acedemy Kaunas“ ir klubo „Titanas“ atstovai, dalijęsi vienu persirengimo kambariu nuolat šurmuliavo. Ir niekas tuo nesistebėjo, kadangi ten kovai ruošėsi ir geriausią šou prižadėjęs pademonstruoti jaunasis Dovydas Rimkus.

„Manau, kad tavo varžovas tavęs bijo“, – mestelėjo D.Rimkui vienas iš kolegų.

D.Rimkus į šią pastabą sureagavo žaibiškai: „Žinai, manau ir aš jau pradedu jo bijoti“.

Persirengimo kambarį užliejo visų jame buvusių skardus juokas.

Netgi Julija Stoliarenko, kuri buvo pasinėrusi į savo mintis bei ausyse skambančią muziką, negalėjo sutramdyti juoko.

„Žiūrėk, ar matei, kad mus čia įtaisė tarsi kokius VIP?“ – pirštu į prabangius fotelius bedė Vaidas Valančius. Jų patogumus išbandė beveik visi – ilsėjosi ir pats V.Valančius, po kovos su KOK žurnaliste Viktorija Mališauskaite įsitaisė D.Rimkus, save ramino Raimondas Krilavičius.

Paskutinis šiame fotelyje įsitaisė kovai dėl čempiono diržo besirengiantis „Titano“ kovotojas Mindaugas Narauskas.

„Kiek valandų? – paklausė jis garsiai prieš užmerkdamas akis. – Tai dar geros dvi valandos. Galima nusnausti“.

Visiška ramybe kvėpavo ir nuolat po kovų grįžtančius kovotojus pasitinkantis čempionas Henrikas Vikšraitis.

„Ramus, viskas gerai“, – apšlinėdamas prieš kovą sakė jis.

Ramus jis buvo ir po penkių raundų kovos – apžiūrinėdamas savo kiek sužalota nuo smūgių koją, tiesiog kartojo „Nieko, užgis“.

Šaltinis : sportas.lt