Kovoje „2 prieš 2″ – Lietuvos jaunųjų talentų iššūkis patyrusiems varžovams

„Kovos formatas „2 prieš 2″ man pasirodė labai įdomus, todėl nusprendžiau išbandyti, – teigia klaipėdietis kovotojas Naglis Kanišauskas, jau pradėjęs pasirengimą tarptautiniam turnyrui „KOK’80 World series 2019 & MMA Bushido Hero’s”.

Lapkričio 16 dieną į „Siemens” arenos ringą jis žengs ne vienas, o su komandos draugu vilniečiu Eriku Golubovskiu. Kovoje „2 prieš 2″ pagal mišriųjų kovos menų taisykles lietuvių komanda susitiks su ukrainiečiais Maksymu Soroka ir Bohdanu  Kotlovianovu.„Pasirengimas vyks kaip ir kiekvienoms varžyboms – sunkios treniruotės, skirtingi kovos stiliai bei įvairūs kovų partneriai, – sakė devyniolikmetis sporto klubo „Titanikas” kovotojas N. Kanišauskas. – Varžovai bus žymiai vyresni, turėję profesionalių kovų. Manau, stengsimės išplėšti pergalę kuo greičiau. Mano komandos draugas Erikas – patirties jau turintis „aštrus” kovotojas, pasižymintis užsispyrimu ir dideliu noru laimėti. Manau, kad šią kovą laimės techniškesnė komanda”.

Klubo „Rings” kovotojas aštuoniolikmetis E.Golubovskis teigė, kad kelias į pergalę būsimoje kovoje – aukštas tempas.

„Šioje kovoje nereikės galvoti apie išsekimą, nes su galima bus pasikeisti su partneriu. Manau, geriausia taktika bus kovoti dideliu tempu naudojant visas jėgas, – kalbėjo E. Golubovskis. – Domėjausi varžovais, žinome jų stipriąsias puses. Laukia smagi patirtis. Mano komandos draugas – Naglis – perspektyvus kovotojas, manau, kad būdami poroje turime labai didelius šansus laimėti”.

N. Kanišauskas prisipažino kiekvieną kartą ringe besijaučiantis nuostabiai. „Noriu tobulėti ir pažiūrėti, kur tai mane nuves, kokios durys atsidarys, – kalbėjo kovotojas. – Žinau, kad svajoti reikia tyliai, juk yra posakis „Žmogus planuoja, Dievas juokiasi”. Esu dėkingas už galimybę būti KOK turnyru dalimi. Man tai suteikia labai daug džiaugsmo, man yra didelė garbė dalyvauti tokio lygio turnyruose”.

Daugiau informacijos ieškokite www.bushido.lt.