Dėl koronaviruso pandemijos trečią kartą perkeliamas Vilniuje turėjęs vykti KOK turnyras

Kadangi Lietuvoje buvo prailgintas karantino laikotarpis iki birželio mėnesio, o ekspertai teigia, kad viruso protrūkis turėtų rimti gegužės mėnesį, Lietuvos Respublikos vyriausybė suskirstė veiklos leidimus etapais. Masiniai renginiai patenka tik į paskutinį, ketvirtą, etapą.

Lietuvos bušido federacija (LBF) yra priversta nukelti KOK’84 turnyrą į lapkričio mėnesį. Pasak LBF, nenorint rizikuoti sportininkų bei žiūrovų sveikatomis KOK’84 turnyrą buvo nuspręsta perkelti į lapkričio 14 dieną.

Organizatoriai žada, kad turnyras bus papildytas dar įdomesnėmis kovomis.Pagal pirminius planus „KOK’84 World GP 2020 in Vilnius“ turnyras turėjo vykti kovo 14 dieną Vilniaus „Siemens“ arenoje, tačiau dėl COVID-19 buvo nuspręsta jį perkelti į gegužės 9 dieną. Vėliau dėl pratęsto karantiną jis buvo perkeltas į birželio 27 d.„Tačiau susipažinę su visomis prognozėmis ir vyriausybės rekomendacijomis nusprendėme, kad tai yra per daug rizikinga, jokiais būdais nenorime rizikuoti nei sporto bendruomenės, nei žiūrovų sveikatomis, – kalbėjo LBF prezidentas Donatas Simanaitis. – Šiuo metu vyksta Lietuvos ir viso pasaulio kova su COVID-19, todėl saugokime save bei kitus, likime namuose“.

Žiūrovai, įsigiję bilietus kovo 14 dienai, neturėtų pergyventi – bilietai galios ir lapkričio mėnesį.


Šaltinis- https://www.sportas.lt/naujiena/413888/del-koronaviruso-pandemijos-trecia-karta-perkeliamas-vilniuje-turejes-vykti-kok-turnyras