KOK Classic/ SWAT’77 preliminarus kovų sąrašas !

Birželio 27d. vykstančio turnyro KOK Classic/ SWAT’77 preliminarus kovų sąrašas bus atnaujintas, papildytas ir pakoreguotas.

KOK Classic / SWAT’77   2020

27 TH OF  JUNE

1 st part. Start Time: 18:00 p.m.

 KOK Classic / SWAT’77   2020

27 TH OF  JUNE

1 part Start : 18:00 p.m.

1. FIGHT, MUAY THAI RULES -64 KG,    KG, 3x2min.

JURGITA SLUGEVICIUTE                                  VS                                KAROLINA PAULAUSKE

LITHUANIA (LOTOSAS)                                                                                                                                                 LITHUANIA (FFC)

2. FIGHT, BOXING RULES  -61, KG, 3x2min. U-16

BENAS SOROCHOVAS                                                           VS                              ARMANDAS PETRUSIS

LITHUANIA (DAINRALFAS)                                                                              LITHUANIA (RONINAS)

3. FIGHT, ZST RULES  -58 KG, 2x4 min.

DEIVIDAS ZAMBA                                                                VS                                MILANAS MAJAUSKAS

LITHUANIA (CUNAMIS)                                                                                                                                                 LITHUANIA (PANTERA)

5. FIGHT,  ZST RULES  -75 KG, 2×4 min.

DANYLA MATIUKOV                                            VS                                MANTVYDAS SULCAS

LITHUANIA (LUTADOR)                                                                                                                                                 LITHUANIA (PANTERA)

6. FIGHT,  ZST RULES  -80 KG, 2×4 min.

MANTAS PLATOCHINAS                                     VS                                EDGARAS SIDARAVICIUS

LITHUANIA (RONINAS)                                                                                                                                                  LITHUANIA (RINGS)

7. FIGHT,  ZST RULES  -60 KG, 2×4 min.

MANTAS RIMSA                                                                                   VS                                DEIVYDAS REKSTYS

LITHUANIA (CUNAMIS)                                                                                                                                                  LITHUANIA (PANTERA)

8. FIGHT, KOK RULES  -88 KG, 3×2 min.

AURIMAS DUMBRAUSKAS                                 VS                                 MANTAS JANISIUS

LITHUANIA (MT IMPERIJA)                                                                                                               LITHUANIA (DAINRALFAS )

9. FIGHT, ZST RULES  -88 KG, 2×3 min.

MANTAS JANUKONIS                                                   VS                                 TBS

LITHUANIA (RINGS)                                                                                           LITHUANIA 

10. FIGHT, KOK RULES  -64 KG, 3×2 min.

DANAS ANTANAVICIUS                                                       VS                                ERIKAS BAGURSKAS                 

LITHUANIA (TITANAS)                                                                                                                                                  LITHUANIA (DAINRALFAS)

11. FIGHT, KOK RULES  -77 KG, 3×2 min.

RYTIS LEKYS                                                            VS                                    TAURAS CIUPLYS

LITHUANIA (SPARTA)                                                                                                                                                      LITHUANIA (GLADIATORS GYM)

12. GRAPPLING RULES -77 KG. 2 X 3 min.

KLAIDAS  LUKAŠEVIČIUS                                        VS                                  VITOLD JAGELO

LITHUANIA (FIGHTER HOUSE)                                                                       LITHUANIA  (RINGS)                                                                                           

2 PART START :  20:00 p.m.

1. FIGHT, KOK RULES  -76 KG, 3×2 min.

LUKAS BANEVICIUS                                                             VS                                 SIMONAS RACKAUSKAS 

LITHUANIA (FFC)                                                                                                                               LITHUANIA (FIGHTER HOUSE)

2. FIGHT, KOK  RULES  -52 KG, 3×2 min.

IEVA MITKUTE                                                                    VS                                  ANIA MIEKSA  

LITHUANIA (FFC)                                                                                                                                                             LATVIA

3. FIGHT, KOK RULES  -85 KG, 3×2 min.

EINARS GOLBERG                                                             VS                                    EIMANTAS ZDANCIUS

LATVIA                                                                                                                                                                                    LITHUANIA (STRIKERS)

4. FIGHT, KOK RULES  -60 KG, 3×2 min.

ALEKSANDR CERKESOV                                   VS                                  ERNEST GERASIMOVIC

LATVIA                                                                                                                                                                                    LITHUANIA (SPARTA)

5. FIGHT,  ZST RULES  + 95 KG, 2×4 min.

ZILVINAS KYMANTAS                                         VS                                ARTURAS KUDRESOVAS                        

LITHUANIA (LUTADOR)                                                                                                                                                LITHUANIA (CUNAMIS)           

6. FIGHT, KOK RULES  -68 KG, 3×2 min.

SHAMIL  DZAMALDAEV                                                    VS                                  SAMUELIS SOROCHOVAS

LATVIA                                                                                                                                                                                   LITHUANIA (DAINRALFAS)

7. FIGHT, KOK RULES  -69 KG, 3×2 min.

VITAS KAROSAS                                                                 VS                                     LAURYNAS SRIUBISKIS

LITHUANIA (FIGHTER HOUSE)                                                                                                                                       LITHUANIA (SPARTA)

8. FIGHT,  ZST RULES  -73 KG, 2×4 min.

DEIVIDAS DAIVIDAVICIUS                                 VS                                OSVALD FEDOROVIC

LITHUANIA (LUTADOR)                                                                                                                                                 LITHUANIA (RINGS)

9. FIGHT, KOK RULES  -65 KG, 3×2 min.

EDUARD MISHIN                                                                 VS                                    LUKASZ LESCICKIJ

LATVIA                                                                                                                                                                                     POLAND

10. FIGHT, ZST RULES  -86 KG, 2x4 min.

ERIKAS GOLUBOVSKIS                                                       VS                                    TBS

LITHUANIA (RINGS)                                                                                                                                                        

11. FIGHT, KOK RULES  -77 KG, 3×2 min.

PAVEL MAZUROK                                                               VS                                                         

LATVIA                                                                                                                                                                                      LITHUANIA

12. FIGHT, KOK RULES  -60 KG, 3×2 min.

ILONA WOJDA                                                                                    VS                                    ERNESTA KARECKAITE

POLAND                                                                                                                                                                    LITHUANIA (CUNAMIS)

13. FIGHT, KOK RULES  -86 KG, 3×2 min.

DEIVIDAS BARTAŠKA                                                       VS                                     RICARDAS KULIS

LITHUANIA (ONE BLOOD)                                                                                                                      LITHUANIA (SPARTA GYM)

14. FIGHT, KOK RULES  -80 KG, 3×2 min.

DOMINYKAS DIRKSTYS                                                    VS                                                       RAIMONDAS AVLASEVICIUS

LITHUANIA (MT IMPERIJA)                                                                                                                LITHUANIA (SPARTA)

15. FIGHT, KOK RULES  -72 KG, 3×2 min.

DANIEL SZOTT                                                                                     VS                                    DOVYDAS RIMKUS

POLAND                                                                                                                                                                     LITHUANIA (FIGHTER HOUSE)

16. FIGHT, KOK RULES  -75 KG, 3×2 min.

DENIS MAKOVSKIJ                                                               VS                                      HENRIKAS VIKSRAITIS

POLAND                                                                                                                                                                     LITHUANIA (SPARTA)

FIGHT,  ZST RULES  -70 KG, 2×4 min.

MYKOLAS KORSAKOVAS            VS            TBS                   

LITHUANIA (FIGHTER HOUSE)          

FIGHT, KOK RULES  -51 KG, 3×2 min. U-16

AIRIDAS MAKSIMOVAS          VS                   TBS                

LITHUANIA (SAULE FIGHT GYM)         

FIGHT, KOK RULES   +95 KG, 3×2 min.

OVIDIJUS POCIUS                  VS                       TBS     

LITHUANIA (SAULE FIGHT GYM)                 

U-16 65 KG.  

MATAS SAVICKAS (UKTVERIS ). ZST– K-1     VS.           

FIGHT,  ZST RULES  -56 KG, 2×3 min. U-16

PAVELAS MAJAUSKAS        VS            TBS                   

LITHUANIA (PANTERA GYM)           

FIGHT,  ZST RULES  -76 KG, 2×4 min.

VITOLD JAGELO                  VS                    TBS           

LITHUANIA (RINGS)                          

FIGHT, KOK RULES  -67 KG, 3×2 min.

ARTURAS STURA           VS TBS

 LITHUANIA (SPARTA)

FIGHT, KOK RULES  -67 KG, 3×2 min.

Preliminarus kovų sąrašas bus atnaujintas, papildytas ir pakoreguotas.