„69 Danguje“ ir K.Meschino dainas traukęs D.Rimkus vos išvengė skandalo: užsimojo trenkti parkritusiam lenkui

Šeštadienį vyko kovinio sporto turnyras „KOK Classic“. Tai pirmas šios organizacijos turnyras po karantino. Tiesa, dėl taikomų apribojimų turnyras vyko be žiūrovų. Vienoje iš pagrindinių vakaro kovų Dovydas Rimkus susitiko su lenku Danieliu Szottu. Kova vyko pagal KOK taisykles svorio kategorijoje iki 72 kg ir baigėsi lygiosiomis.

Ekstravagantiškiausias Lietuvos kovotojas D.Rimkus ir prieš šią kovą stebino įžengimu į ringą. Šį kartą jis pasirinko „69 Danguje“ ir Karolinos Meschino dainas, kurias traukė neįprastai ilgai, bandydamas išmušti ringe jau laukusį varžovą iš vėžių.

Trečiajame raunde D.Rimkus vos neįsivėlė į rimtą skandalą. Lietuvis užsimojo trenkti jau parkritusiam lenkui. Smūgis, panašu, buvo netikslus, nors ir sulaukė protestų iš lenko trenerių.

Pagal oficialų KOK puslapį D.Rimkus dabar turi 4 pergales, 2 lygiąsias ir 1 pralaimėjimą. D.Szotto sąskaitoje – 6 pergalės, 1 lygiosios ir 3 nesėkmės.

Šaltinis: https://www.sportas.lt/naujiena/416148/69-danguje-ir-k-meschino-dainas-traukes-d-rimkus-vos-isvenge-skandalo-uzsimojo-trenkti-parkritusiam-lenkui