Bušido grįžta į Vilnių: ypatingas dėmesys saugumui ir olimpinio prizininko kova dėl čempiono titulo

Tarptautinis bušido „KOK Classic 3“ turnyras sugrįžta į Vilnių. Rugsėjo 26-ąją dieną į „Siemens“ areną sugužės būrys garsių Lietuvos kovotojų – ant ringo lips Evaldas Petrauskas, Mantas Pultaražinskas, Ernesta Kareckaitė, Osvald Fedorovič, Žygimantas Ramaška ir kiti.

Žiūrovai su nekantrumu laukia olimpinio prizininko E. Petrausko kovos dėl Baltijos šalių „Dream Boxing“ čempiono titulo (iki 65 kg). Lietuvis išbandys jėgas su 19-mečiu Estijos boksininku Semionu Kamaninu.

Spaudos konferencijoje kalbėjęs boksininkas teigė, kad atsakingai ruošiasi turnyrui ir tikisi padovanoti pergalę Lietuvai.

„Rudens sezonas prasidėjo darbingai. Pirmoje kovoje, kuri vyko vasarą, pamačiau, kur reikia patobulėti. Padariau išvadas, manau, kad dabar bus daug geriau. Tikiuosi, kad nenuvilsiu žiūrovų ir parodysiu gerą kovą“, – mintimis dalijosi olimpinis prizininkas.

Kalbėdamas apie likusį pasiruošimo etapą, E. Petrauskas pridūrė: „Labai daug bėgiosiu krosų. Taip pat dirbsiu su partneriais, gerinsiu techniką ir analizuosiu priešininką.“

Daug ažiotažo turėtų sulaukti ir dar viena dvikova, kurioje susigrums du ambicingi kovotojai – Žygimantas Ramaška prieš Osvald Fedorovič (iki 71 kg). Jie kovos dėl MMA čempiono titulo.

Ant ringo lips ir geriausiu 2018 metų šalies boksininku išrinktas Vytautas Balsys, kuris surems pirštines su Lietuvoje gimusiu, tačiau Norvegijoje gyvenančiu ir šios šalies garbę tarptautiniuose turnyruose ginančiu Mindaugu Gedminu (iki 75 kg).

Iš viso „Siemens“ arenoje įvyks 15 kovų. Turnyras bus suskirstytas į tris etapus – bokso, KOK ir MMA kovas. Į Lietuvą atvyks sportininkai iš Vokietijos, Norvegijos, Estijos ir Latvijos.

Pirmąjį renginį nuo kovo mėnesio organizuojančios „Siemens“ arenos generalinis direktorius Andrius Žiauberis teigė, kad turnyro metu bus laikomasi visų saugumo priemonių.

„Siemens“ atsakingai ruošis, kad būtų laikomasi visų Vyriausybės nurodymų. Kuo didesnė arena, tuo labiau galima užtikrinti žiūrovų saugumą.

Jeigu anksčiau į turnyrą galėjo atvykti 5 tūkst. žiūrovų, dabar vietų skaičių sumažinome iki 1,5 tūkst. Tam, kad būtų užtikrinti visi saugumo reikalavimai, skirstysime srautus, padarysime kuo daugiau įėjimų. Į areną žiūrovai galės patekti tik su apsauginėmis kaukėmis“, – pasakojo A. Žiauberis.

Tarptautinis bušido turnyras finansuojamas Vilniaus miesto savivaldybės

Šaltinis: https://www.lrt.lt/naujienos/sportas/10/1227915/busido-grizta-i-vilniu-ypatingas-demesys-saugumui-ir-olimpinio-prizininko-kova-del-cempiono-titulo?fbclid=IwAR0U_UPVJZ6UuywBVL2iKyrEdlntj0oPDnG4-f7zUuUFgMNxMN5BWO1Hma4