11 priežasčių, dėl kurių būtina šį savaitgalį apsilankyti „KOK’84 World series” turnyre

Visi kovų menų gerbėjai turėtų savo kalendoriuose pasižymėti šią dieną raudona spalva – spalio 2 d. dieną Vilniaus „Avia Solution Group” arenoje griaudės „KOK’84 World series” turnyras. Dar kartą priminsime, kodėl šio renginio nevalia praleisti.

1. Kelis kartus perkeltas del pandemijos KOK’84  tarptautinis turnyras pagaliau įvyks. Jis turėjo įvykti 2020 m. kovo 14 d. Likus vos 2 dienoms iki turnyro Vyriausybės sprendimu visi renginiai buvo uždrausti. Norime priminti, kad visi bilietai įsigyti į 2020 kova 14 d. renginį galioja ir organizatoriai laukia apsilankant.

2.  Didysis kovinių menų renginio sugrįžimas arenoje po karantino. „ASG arenoje” arena ir Lietuvos bušido federacija laikantis visų Vyriausybės reikalavimų pasirūpino saugumu arenoje. Užteks  sėdėti namuose – pajusk tikrą adrenaliną, nevaržyk savo laisvės. Žiūrovai galės pasimėgauti ne tik įspūdingomis kovomis, bet ir įspūdingu šou. 

3. Garsiausias ir didžiausias kovos menų turnyras Europoje. Besidomintys tuo, kas vyksta kovos menų pasaulyje, žino, kad „Bushido & KOK” turnyras yra pats didžiausias kovos menų turnyras senajame žemyne. Dalyvauti jame yra prestižas, todėl  spalio 2 dieną viso pasaulio akys nukryps į Vilniaus „ASG” areną.

4. Turnyrą gyvai stebės visi penki pasaulio kontinentai, kadangi „KOK’84 World Series ” turnyras bus transliuojamas 100 šalių.

5. Turnyre susikaus stipriausi kovotojai. Norėdami patekti į trokštamą „Bushido & KOK” turnyrą, kovotojai privalo įveikti atrankas. Tik įrodę savo vertę pasaulinio lygio kovotojai gali sulaukti pakvietimo dalyvauti šiame turnyre. „KOK’84” – tai gerai pasauliui žinomų kovotojų vakaras – tokio stipraus kovų sąrašo Bushido kovotojų senokai jau nebuvo. Vakaro metu įvyks 11 super dvikovų, kurios prasidės nuo 19 val.  

6.  3 titulinės kovos. To dar Lietuvos istorijoje nebuvo – per vieną vakarą net 3 titulinės kovos. Garsiausi kovos menų vardai susikaus dėl titulų. Turnyro ringe žiūrovai pamatys net 3 titulines kovas, dvejose skirtingose disciplinose: KOK ir MMA Bushido .

7. Titulinė  vakaro kova dėl „MMA Bushido” čempiono diržo. Tai tikra sensacija. Žygimantas Ramaška, dabartinis čempionas svorio kategorijoje iki 71 kilogramo, nori pakeisti kovos menų istoriją, todėl susikaus dėl aukštesnio svorio – iki -77 kg – čempiono titulo  su Vitoldu Jagėlo. Kas taps stipriausiu žemyno kovotoju šioje svorio kategorijoje? 

8. Henrikas Vikšraitis gins savo titulą KOK svorio kategorijoje iki -71 kg. Akistatos su čempionu nepabūgo reitingo lentelėje pirmą vietą užimantis kovotojas Marekas Pelcis!  Latvis žengia savo svajonės link: šįkart laukia 5 raundų kova su dabartiniu čempionu.

9. Intrigų apipinta kova dėl KOK laikinojo čempiono titulo: Mantas Pultaražinskas prieš Vitą Karosą.  Šios kovos laukia visi, kas domisi kovos menais ir ne tik. Sportininkai negaili vienas kitams aštrių žodžių. 5 raundai jau šį šeštadienį padės išsiaiškinti, kuris geresnis.

10. Ringo veteranai nesitiki lengvos pergalės. Mindaugas Narauskas susikaus su labai stipriu kovotoju iš Brazilijos Cristiano Silva. Nauriui Lukošiūnui teks jėgas išbandyti prieš Finną Larseną iš Olandijos, kuris atstovauja patį stipriausią kovos menų klubą šalyje – „Mike Gym”. Šio klubo sportininkai kelia siaubą visam pasauliui. Kokią taktiką pasirinks N.Lukošiūnas, pamatysime jau šį šeštadienį.

11. „Bushido Angels” – pačios gražiausios ringo merginos. Žiūrovus džiugins atsinaujinęs „Bushido Angels” merginų būrys. „Bushido/KOK” turnyrai garsūs ne vien savo kovomis, grandioziniu šou bei puikia organizacija. Čia – ir pačios gražiausios ringo mergaitės, kitaip tituluojamos „Bushido Angels”. Ne veltui visame pasaulyje sklinda legendos apie lietuvaičių grožį, tuo puikiai įsitikina ir Bushido sirgaliai.

Daugiau informacijos apie artėjantį turnyrą, bei laukiančias kovas www.bushido.lt ir www.kokfights.com

 
Foto: LBF/ Benas Dragūnas