Pristatytas Bushido KOK turnyras – titulinės kovos bei intrigą keliantys Sergejus Maslobojevas ir Dovydas Rimkus

Šeštadienį „Avia Solution Group“ arenoje įvyks „KOK 96: Mega Battle Tournament“ kovos menų turnyras, kuriame išvysime „Glory“ organizacijoje kovojantį Sergejų Maslobojevą, ONE FC pergalę nuskynusį Dovydą „Rimkenzo“ Rimkų bei net keturias kovas dėl čempionų diržų.

Visas intriguojančias kovas lapkričio 20-ąją, šeštadienį, nuo 19.00 val. tiesiogiai rodys „TV3 Sport 2“ kanalas ir naujos kartos televizija „Go3“.  Penktadienį įvyko oficiali svėrimų procedūra, kuri šį kartą nebuvo viešai parodyta. Vėliau kovotojai stojo į akistatas bei tarė kelis žodžius apie pasiruošimus. Pristatydamas turnyrą, Lietuvos bušido federacijos prezidentas Donatas Simanaitis teigė, kad tai bus vienas didžiausių turnyrų istorijoje, kurį transliuos dar daugiau šalių

Jis taip pat pasidžiaugė, kad net ir tokiu sudėtingu laikotarpiu į areną pavyksta pritraukti didžiulį kiekį sirgalių „Noriu pasidžiaugti, kad visi sportininkai įveikė svorį, visos kovos įvyks. Laukiame visų atvykstant į areną ir palaikyti mūsų sportininkų. Laukiame 5-6 tūkst. Žmonių ir tai yra įspūdingi skaičiai šiuo laikotarpiu“, – sakė D.Simanaitis. Pirmą turnyro „KOK Hero‘s Series 2021“ dalį užbaigs mūšis tarp lietuvių Osvaldo Fedorovičiaus (4-1-4) ir Ervino Fokino (2-0-2), kurie susikaus dėl E.Fokinui priklausančio svorio kategorijos iki 66 kg laikinojo „MMA Bushido“ čempiono diržo. O.Fedorovičius 2020 m. rugsėjį yra kovojęs dėl „MMA Bushido“ svorio kategorijos iki 71 kg čempiono titulo, tačiau tada pralaimėjo Žygimantui Ramaškai.

Tuo tarpu E.Fokinas 2019 m. lapkritį smaugimo veiksmu nugalėjo italą Allesio Leoni ir tai buvo paskutinė jo kova ringe prieš būsimą dvikovą.

Pagrindinis šios svorio kategorijos čempiono diržas priklauso šiame turnyre turėjusiam pasirodyti, tačiau dėl kelio traumos po medikų skalpeliu gulusiam Ignui Barysui, kuris paskutinį kartą kovojo 2018 m. rugsėjį ir greičiau nei per pusantros minutės nokautavo ukrainietį Andrejų Hohlovą. „Viskas buvo labai gerai, pasiruošimas praėjo puikiai. Nusiteikęs gerai, einu laimėti. Varžovas atitinka standartus tokio kovotojo, su kuriuo norėjau. Jis nuoširdžiai dirba ir labai laukiu rytojaus kovos“, – kalbėjo O.Fedorovičius.

„Išlaikyti diržą yra sunkiau. Kai kažkas nori jį iš tavęs atimti, tai prideda prieskonio. Esu nusiteikęs puikiai, pasiruošęs – tinkamai. Priešininkas stiprus, pasiruošęs ir rytoj bus tikras karas“, – atsakė E.Fokinas. Antroje turnyro dalyje buvęs svorio kategorijos iki 71 kg KOK čempionas Henrikas Vikšraitis (43-2-7) sieks dar vieno čempiono diržo ir svorio kategorijoje iki 77 kg dėl laikinojo čempiono titulo susikaus su dabartiniu diržo savininku iš Nyderlandų Chico Kwasi (36-0-5).

Pagrindinis šios svorio kategorijos čempiono diržas priklauso moldovui Constantinui Rusu. Ch.Kwasi žadėjo nokautą, tuo tarpu H.Vikšraitis atkreipė dėmesį, kad nors svorio kategorija yra aukštesnė, negu jis yra įpratęs, tačiau varžovas neatrodo fiziškai kur kas grėsmingiau.

„Sunku, kai esi 71 kg ir taip greitai reikia pereiti į 77 kg svorio kategoriją, nes esu mažesnis. Bet pažiūrėkite, kas iš mūsų grėsmingiau atrodo. Man jis neatrodo piktas, galbūt net aš esu piktesnis. Ruošiausi atsakingai, čempiono diržą esu turėjęs ir žinau ką reikia padaryti, kad jį gauti“, – pridūrė kovotojas. Taip pat įvyks kova dėl laikinojo svorio kategorijos iki 65 kg čempiono diržo tarp dabartinio jo savininko Mato Pultaražinsko (8-1-1) ir Vito Karoso (2-2), kurie turėjo susikauti dar spalio pradžioje vykusiame turnyre, tačiau tada turnyro dieną V.Karosas pasijautė prastai ir atsidūrė medikų globoje.

Pagrindinis šios svorio kategorijos čempiono diržas priklauso suomiui Pok Billui. Galiausiai kovinio sporto sirgaliai išvys ir Mindaugo Narausko (16-4-4) bei latvio Mareko Pelcio (3-0-1) kovą, kurie kovos dėl H.Vikšraičio atlaisvinto svorio kategorijos iki 71 kg čempiono titulo.

M.Pelcis teigė, kad M.Narauskas yra nė kiek neprastesnis varžovas nei anksčiau šios svorio kategorijos čempionu buvęs H.Vikšraitis, o abu kovotojai vieningai teigė, kad tai greičiausiai bus vakaro kova.

Lietuvos kovinio sporto žvaigždė S.Maslobojevas (47-0-14) susikaus su kanadiečiu Olivieru Langloisu-Rossu (27-0-9), tuo tarpu D.Rimkaus lauks vokiečio Alexio Baytcevo (3-1-1) iššūkis. Tiek S.Maslobojevas, tiek D.Rimkus neseniai turėjo kovas kitose organizacijose: S.Maslobojevas spalio 23-ią dieną „Glory 79: Collision 3“ turnyre įveikė olandą Michaelą Duutą, tuo tarpu D.Rimkus spalio 15-ą kovojo „ONE: First Strike“ turnyre bei nugalėjo kiną Chunyu Zhangą, tačiau ši kova buvo parodyta tik per lapkričio 12-ą dieną vykusio „ONE: Next Gen II“ turnyro transliaciją

.
„Pasiilgau savo sirgalių, jaučiasi įtampėlė ir boružėlės pilve plaukioja. Mano varžovas yra labai man nepatogus, labiau muaythai stiliaus. Labai daug kovojo, turi gerą patirties bagažą. Visais amžiaus sakiau, kad ir aš nesu dovanėlė, todėl rytoj reikėtų jam pasiruošti“, – teigė S.Maslobojevas.

Linksmais išėjimais į ringą garsėjantis D.Rimkus šį kartą pažadėjo vieną įspūdingiausių pasirodymų, tačiau pabrėžė, kad užsikrauta našta ant pečių jį šiek tiek slegia, nes kovotojas nori, kad viskas įvyktų idealiai. „Šiam išėjimui ruošiausi daugiausiai. Manau, kad viskas bus gerai. Bet tai yra daug atsakomybės, todėl yra spaudimas. Jeigu pavyks įgyvendinti, viskas bus puiku. Dėl to dirbame nemaža komanda“, – sakė D. Rimkus. Visas intriguojančias kovas lapkričio 20-ąją, šeštadienį, nuo 19.00 val. tiesiogiai rodys „TV3 Sport 2“ kanalas ir naujos kartos televizija „Go3“. 

Teksto autorius – Titas Pacauskas.

Šaltinis- Pristatytas Bushido KOK turnyras – titulinės kovos bei intrigą keliantys Sergejus Maslobojevas ir Dovydas Rimkus (tv3.lt)