Seniai Igno Baryso laukta kova pagaliau įvyks

Ši kova turėjo įvykti jau seniai, kuomet prieš ketverius metus du stipriausi lengvo svorio kovotojai turėjo susiremti dėl neginčijamo WKN lengvo svorio čempiono diržo. Tačiau tuometiniai įvykiai pakrypo Ignui netikėta linkme, kuomet Vokietijos organizatoriai be paaiškinamos priežasties vietoj toje kovoje turėjusio susikauti lietuvio, K.Swiderskiui skyrė kitą varžovą. Nors po kovos lenkas buvo paskelbtas nugalėtoju, toks kovos sprendimas sukėlė daug diskusijų, bei klausimų, į kuriuos nebuvo atsakyta iki šiol.

Daugelis kovos menų ekspertų, bei sirgalių užtikrintai mane, jog tikrasis lenkų kovotojo varžovas, bei būsimas WKN titulo laimėtojas turėjo būti Ignas. Nepaisant prieštaringų reakcijų, K.Swiderski  tvirtino: „galiu kautis su bet kuo ir bet kada“.

Šiandieną tapo aišku, kad K.Swiderski iš tiesų nevengia kovos ir pagaliau stos į kovą prieš Igną gruodžio 22d. Žalgirio Arenoje, “KOK DYNAMITE” turnyre.

Duodamas interviu TVP, K.Swiderski  sakė: „viskas ko noriu, tai paneigti kalbas dėl prieš kelis metus neįvykusios kovos su Ignu Barysu. Gruodžio 22 dieną savo “švaria” pergale pagaliau užčiaupsiu burnas visiems įkyruoliams.”

Artėjant lemiamai kovai sirgalių simpatijas seniai užkariavęs Ignas Barysas ypač susikaupęs ir santūrus: „aš visiškai neabejoju, kad jį įveiksiu. Manau ringas parodys kas yra kas. Viskas ko man reikia, tai karšto sirgalių palaikymo arenoje”.

Daugiau informacijos apie artėjantį turnyrą www.bushido.lt ir www.kokfights.com.