Raimondas Avlasevičius prieš Akram Belmekki: kažkas turi jį sustabdyti!

Tarptautinis bušido turnyras KOK’110 Mega Series sugrįžta į Vilnių. Jau kovo 18d dvikovinio sporto mėgėjai turės galimybę vėl prisiminti tą adrenalino jausmą, kurį sukelia jau tradiciniais tapę Bušido “King of Kings” tarptautiniai turnyrai. Vienoje iš daug įspūdžių žadančių dvikovų susikaus sporto klubą “Sparta” atstovaujantis Raimondas Avlasevičius prieš tituluočiausią Norvegijos pusvidutinio svorio kategorijos kovotoją. 

Kažkas turi jį sustabdyti! – taip apie artėjančią kovą Vilniuje kalbėjo būsimas Raimondo Avlasevičiaus priešininkas iš Norvegijos Akram Belmekki. Marokietiškas šaknis turintis kovotojas ypatingai pavojingas priešininkas lietuviui. Sportininko pergalių sąraše Norvegijos K-1 ir Šiaurės šalių kikbokso čempiono, bei ISKA Pasaulio čempiono titulai.

Pergalė prieš KOK -77kg svorio kategorijos Grand Prix nugalėtoją, būtų svarbus laiptelis KOK organizacijos Europos čempiono diržo link. Įveikęs R.Avlasevičių nesustosiu ir sieksiu savo išsvajoto tikslo – tapti KOK Europos, o gal būt ir Pasaulio čempionu! – nesikuklino Akram Belmekki.

Savaime suprantama, kad šiame sporte kukliems vietos nėra, tą jau ne kartą pademonstravo ir kylanti KOK ringo žvaiždė Raimondas Avlasevičius. Ryžtingai savo užsibrėžtu keliu einantis, bei juodu darbu sporto salėje sau pergales užsitikrinantis lietuvis taip pat niekad neslėpė savo ambicijų, ne kartą išreiškęs savo siekį tapti KOK čempionu.

Anot patyrusių kovos menų specialistų, būtent ši kova sukėlė daugiausiai diskusijų dėl galimo nugalėtojo, bei pirmą kartą balsai pasidalino į lygias dalis. Kitaip ir negalėtų būti, kuomet ringe ruošiasi susitikti du lygiaverčiai priešininkai.

Jau mažiau nei už trijų savaičių. Vilniaus Jeep arena gaus nuo bušido sirgalių energijos ir noro išvysti pergalingai į viršų iškeltąs savo favoritų rankas, neapsakomo grožio “bushido angels” merginų ir įspūdingos šou programos.  Daugiau informacijos www.bushido.lt.

Video: https://youtu.be/i-VvLmTlREE