Su Edvinu Šalkovskiu besiruošiantis susikauti Michal Walczak:ugalėsiu” visus man kelyje pasitaikančius

Kylanti KOK žvaigždė vilnietis Edvinas Šalkovskis š.m. kovo 18 dieną KOK turnyre pirštines surems su patyrusiu priešininku iš Lenkijos.

Sporto klubą “Sparta gym” pussunkio svorio kategorijoje atstovaujantis jaunasis kovotojas Edvinas Šalkovski Jeep arenoje drąsiai lips ant antrojo KOK turnyrų laiptelio, metęs iššūkį Lenkijos kovos menų žvaigždei Michal Walczak. Šalkovski savo klube treniruojasi, bei patirties semiasi iš tokių KOK žvaigždžių, kaip Sergej Maslobojev, bei Hendrikas Vikšraitis. Sporto užkulisiuose jau “eina kalbos”, jog būtent šis talentingas kovotojas turi dideles galimybes kažkada ateityje savo populiarumu ir charisma prilygti publikos numylėtiniui Sergėjui Maslobojevui. Todėl be galo įdomu  stebėti šio jauno kovotojo evoliuciją kovos ringe. Kaip ten besiklostytų šiuo metu ypatingai daug žadanti Edvino ateitis, drąsos ir užsispyrimo siekiant pergalės lietuvis galėtų paskolinti bet kuriam savo oponentui. Lietuvio trofėjų sąraše K-1 ir WAKO Kikbokso Pasaulio čempiono titulas, bei visa puokštė pergalių Lietuvos ir tarptautiniuose kikbokso turnyruose.

Apie artėjančią kovą su nuožmiai nusiteikusiu, bei kol kas didesnę  profesionalių kovų patirtį turinčiu lenku Michal Walczak, Edvinas sako: “ visada sakau, einu nugalėti”.

Tuo tarpu Lenkijos kovotojas Michal Walczak, paklaustas apie artėjančią kovą su lietuviu, nedaugžodžiavo: “kadangi mano pirmasis debiutas KOK turnyre pakrypo ne man palankia linkme, todėl dabar ruošiuosi už viską atsigriebti, bei visiems aplinkiniams įrodyti, kad esu vertas progos ateityje suskauti dėl KOK čempiono diržo. Todėl “nugalėsiu” visus man kelyje pasitaikančius priešininkus.”

Į ką iš šių kovotojų lemtingą vakarą sėkmė atsisuks veidu, o į ką nugara? Ar pavyks lenkui įgyvendinti savo grąsinimus? Atsakymus į šiuos klausimus išvysime jau greitai, mažiau nei už dviejų savaičių. Daugiau informacijos apie artėjantį turnyrą www.bushido.lt.

Video: https://youtu.be/G_aWMf5Gkp4