Daugkartinis kyokushin karatė čempionas ruošiasi revančui

Vis labiau artėjančiame “KOK’110 World Series in Vilnius” turnyre Jeep arenoje, bušido sirgalių laukia nemaža intriga. Vienoje vakaro kovų daugkartinis Kyokushin karatė čempionas Romualdaas Auga (s.k. One Blood) pagaliau susitiks ypač lauktoje revanšinėje kovoje prieš MMA kovos stilių atstovaujantį Tadą Sinkevičių (s.k. Fightersland). KOK bušido ringas tuo ir unikalus, kad čia savo jėgas išbandyti turi galimybę visų kovos menų atstovai, todėl kiekviena čia vykstanti kova kelia aistras ir intriguoja savo nenuspėjamumu.

Romualdas Auga, paklaustas apie tai, kaip sekasi ruoštis artėjančiai kovai: “pasiruošimas ėjosi puikiai, vertinau ir taisiau ankstesnėse kovose darytas klaidas, na, o viską kaip man sekėsi pamatysime jau kovo 18 dieną. Savo priešininkui linkiu gero likusio pasiruošimo ir iki susitikimo ringe!”.

Tadas Sinkevičius apie pasiruošimą kovai ir būsimą priešininką: “dirbu sunkiai, nuosekliai ir su dideliu užsidegimu. Su treneriais Ignu Barysu, bei Rimvydu Biliumi atiduodame save salėje visu 100 procentų, liejam prakaitą dvylika kartų per savaitę. Poroje dirbame ir su Ernesta Kareckaite, ruošiamės labai intensyviai. Šalia turiu labai stiprią ir palaikančią komandą, visi kartu einame svajonių išsipildymo link, o viena svarbiausių mano svajonių yra dalyvavimas KOK turnyruose. Savo būsimam varžovui noriu palinkėti paprastai, bet konkrečiai: atiduok save sporto salėje 100 procentų, gerai pasiruošk, nes laukia karas. Noriu parodyti dar aršesnę kovą, nei praeitą kartą, na, o lai nugali geriausias!

Daugiau informacijos apie artėjantį turnyrą www.bushido.lt.

Video:  https://www.youtube.com/watch?v=G_aWMf5Gkp4