10 priežasčių, dėl kurių verta apsilankyti „KOK’110 Mega Series 2023 in Vilnius“ turnyre šį savaitgalį

Ištikimiausi kovos menų sirgaliai jau seniausiai š.m. kovo 18 dieną yra pasižymėję raudonai ir šį šeštadienį keliaus tiesiai į Vilniaus Jeep areną, į pavasarinį tarptautinį bušido turnyrą „KOK’110 Mega Series 2023 in Vilnius“. Todėl, dar kartą priminsime, kodėl gi šio renginio praleisti nevalia.

1.  Dėl “ASG arenos” renovacijos, kuriam laikui į Kauną iškeliavę bušido KOK turnyrai, vėl gryžta į sostinę. Šį kartą, Jeep Arenoje vyksiančiame renginyje,  žiūrovai vėl turės galimybę pasimėgauti ne tik įspūdingomis kovomis, bet ir įspūdingu šou. 

2. Tai oficialu! Tarptautinė TV platforma DAZN oficialiai paskelbė, jog Europos šalyse organizuojami bušido KOK turnyrai – didžiausias TV žiūrovų auditorijas sutraukiantys kovos menų renginiai visame pasaulyje. Kokia kita kovos menų organizacija Lietuvoje galėtų tuo pasigirti?

3. Dalyvauti vienos seniausių ir didžiausių kovos menų organizacijų senąjame žemyne organizuojamame turnyre yra prestižas bet kuriam pasaulio kovotojui, todėl KOK turnyruose kaunasi tik stipriausi, perspektyviausi pasaulio kovotojai, prieš tai įveikę privalomas atrankas, bei įrodę esantys verti šios garbės.


4. Ypatingai stiprus kovų sąrašas. Vakaro metu įvyks 10 super dvikovų, net dvi iš jų titulinės.  Garsiausi kovos menų vardai susikaus dėl titulų dvejose skirtingose disciplinose: KOK ir MMA Bushido.

5. Titulinė  vakaro kova dėl „MMA Bushido“ čempiono diržo. Dabartinis MMA Bushido čempionas Vitoldas Jagėlo gins titulą prieš jam iššūkį metusį, bei čempiono diržą ketinantį atimti Arturs Leisans iš Latvijos. Ar pavyks lietuviui išlaikyti diržą Viniuje? 

6. Titulinė kova dėl lengvo svorio KOK čempiono titulo. Atsilaisvinus čempiono vietai, į naujo KOK lengvo svorio čempiono titulą pretenduoja du pagal reitingus artimiausiai šios galimybės esantys kovotojai – suomis Nikko Korventaus, bei lietuvis Gustas Dimša. Kam žvaigždės bus palankesnės šį šeštadienį greitai išvysime.

7. Ringo veteranai lengvų pergalių nesitiki. Henrikas Vikšraitis susikaus su stipriausiu šios svorio kategorijos kovotoju iš Šveicarijos Manuel Rifa, tuo tarpu, taipogi “spartietis” Raimondas Avlasevičius susitiks su norvegu Akram Belmakkia. Čempionės diržu neseniai apsijuosusiai Ernestai Kareckaitei iššūkį metė lenkijos kovotoja Ilona Wojda. Na, o MMA kovotojas Raimondas Krilavičius jėgas išbandys stovėsenoje suskaudamas su Latvijos žvaigžde Vjaceslavs Teless. Ir tai tik nedidelė dalis viso vakaro intrigos, kuri lauks artėjančiame renginyje ištikimų bušido sirgalių.

8. Turnyrą gyvai stebės visi penki pasaulio kontinentai, kadangi „KOK’110 Mega Series 2023 in Vilnius“ turnyras bus transliuojamas į daugiau nei 180 šalių. Šalių skaičius vis dar auga!


9. O kaip gi be nuostabiųjų „Bushido Angels“? Dar nei vienas bušido renginys nepraėjo be pačių gražiausių, pasaulyje tituluojamų “Bushido Angels” vardu, ringo mergaičių. Žiūrovus džiugins, bei puikią nuotaiką skleis visas „Bushido Angels“ merginų būrys. „Bushido/KOK“ turnyrai garsūs ne vien savo adrenalino kupinomis kovomis, grandioziniu šou, bei puikia renginių organizacija. Kiekvienas, apsilankęs bušido  KOK renginyje, ilgam pasisems ne tik puikių emocijų, gerai praleis laiką, bet ir su savimi išsineš neišdildomus įspūdžius, pergalės ir bendrystės džiaugsmą, bei puikius prisiminimus.

10. Viskas, užteks sėdėti namuose – pajusk tikrą adrenaliną, tapk tikru renginio dalyviu!

Daugiau informacijos apie artėjantį turnyrą, bei laukiančias kovas www.bushido.lt ir www.kokfights.com

Video :   https://www.youtube.com/watch?v=G_aWMf5Gkp4