Vienas žymiausių MMA Bušido kovotojų Raimondas Krilavičius apie savo sportinės karjeros tikslus, bei artimiausius planus

Vienas žymiausių MMA Bušido kovotojų Raimondas Krilavičius pasidalino mintimis apie savo sportinės karjeros tikslus, bei artimiausius sportinius planus.

 

Paklaustas, kodėl pasirinko būtent kovos menus, Raimondas atsakė: “manau, kad kovos menai pasirinko mane, ne aš juos. Jau vaikystėje man dešimt kartų labiau, nei kitos sporto šakos, patiko imtynės ar smūgiavimas. Mano, dar vaiko visos svajonės buvo tik apie tai, jog esu kovotojas. Vėliau, žingsnis po žingsnio, atsidūriau ten kur esu dabar”.

 

Svarbiausia, bei įsimintiniausia iki šiol pasiekta pergale Raimondas vadina savo kovą Pekine, kurios metu sugebėjo rasti išeitį iš “absurdiškos” padėties, bei kovą užbaigti nenuginčijama pergale: “kovos metu buvau atsipalaidavęs ir pasitikintis savimi, toks noriu būti savo visose kovose”.

Apie savo kovą, bei ar buvo sunku persiorientuoti ir kautis kitomis, ne MMA, bet KOK taisyklėmis prieš latvį Viačeslavs Telešs, kovotojas atsakė trumpai: “Na, gerai buvo tai, jog pagal KOK taisykles kovos raundai trumpesnis nei MMA kovoje. Tai man suteikė didesnės ištvermės ir aštrumo. Dėl taisyklių skirtumo tikrai buvo nelengva, teko save truputį varžyti, tačiau pavyko išlaviruoti.”

 

Savo stipriosiomis pusėmis ringe Raimondas įvardina aštrumą, bei priešininkų spaudimą kovos metu. Anot sportininko, sėkmės paslaptis paprasta – juodas darbas, tiesiog stengiantis daryti truputį daugiau nei kiti. Į klausimą, kas jo nuomone daugiausiai lemia sportininko karjieroje – darbas ar genetika, atsakė, jog vienareikšmiškai darbas. Genetika, tai tik bonusas – arba ją turi arba ne, tačiau ir be jos gali padaryti daug.

Kadangi kovotojas ruošiasi dalyvauti KOK turnyre Vilniuje artimoje ateityje, buvo įdomu sužinoti pagal kokias taisykles kovojantį Raimondą šį kartą išvysime. Į tai jis atsakė: “Esu MMA kovotojas, šiomis taisyklėmis ir ketinu kloti sau kelią. Noriu bušido diržo. Jo sieksiu. Na, o kas pasitaikys mano kelyje tikslo link – man nesvarbu.”

 

Apie žmones, manančius, kad populiarumas įgyjamas ne juodu darbu, bei sporto pasiekimais tarptautiniuose turnyruose, o išsišokimais socialiniuose tinkluose ar kituose portaluose Raimondas turi tvirtą nuomonę: “manau, jog tai tiesiog netikra. Be tikro sportinio rezultato ilgainiui į tave niekas rimtai nežiūrės ir, manau, pačiam nebūtų smagu prisiminti, jog buvai tiesiog klounas, kuris neturi tikrų pasiekimų gyvenime”.

 

Paprašytas šiek tiek papasakoti apie savo laisvalaikį, vienas žymiausių Lietuvos MMA bušido kovotojų kalbėjo, jog dažniausiai jį leidžia ramiai. Kartais tai būna laikas su draugais arba kelionė  

aplankyti šeimos į savo gimtąjį miestą. 

Pabaigai, visiems sportuojantiems ir siekiantiems savo tikslų, kovotojas linkėjo viską daryti dėl savęs ir su malonumu, nebandyti kam nors įtikti ir visada išlaikyti sportinį elgesi, pagarbą šiam sportui”.Visas kovas su Raimondas Krilavičiumi galima stebėti per Go3 / PRIME FIGHT HD kanale arba per www.primefightplay.com platformoje.