Lietuvos bušido federacija ir Ukrainos kovos menų organizacija „Real Fight Promotion“ (RFP) vienija jėgas labdaringam renginiui Ukrainoje

Vykstant plataus masto karui tarp Rusijos ir Ukrainos, pasaulinė bendruomenė susitelkė,  siūlydama paramą ir pagalbą siekiant Ukrainos pergalės. Lietuvos bušido federacija kartu su  Ukrainos kovos menų organizacija “Real Fight Promotion” (RFP) organizuoja labdaringą renginį- “RFP 92 – Step To Top 22: UNBROKEN”. Renginys įvyks Liepos 23-ią dieną Kolomijos mieste, Ukrainoje. Renginio tikslas- paremti Ukrainos sportininkus.

Ilgametė Lietuvos bušido federacijos ir „Real Fight Promotion“ partnerystė yra stiprus vienijančios sporto dvasios svarbos įrodymas Ukrainos žmonėms sudėtingais laikais. Pasitelkdamos savo platformas ir išteklius, abi organizacijos deda visas pastangas siekdamos pagelbėti nuo karo nukentėjusiems Ukrainos sportininkams. 

Šis labdaros renginys ne tik parodo nepaprastą solidarumą, bet ir simbolizuoja nepalenkiamą Ukrainos sportininkų dvasią. Dalyvaudami šiame renginyje jie siekia parodyti pasauliui, kad net ir nelaimių akivaizdoje jie išlieka nepalaužti.