Ignas Barysas: Visada buvau arti ringo

Artėjant vienam iš svarbiausių metų sporto renginių – KOK’120 World Series turnyrui, Lietuvos kovos menų scena su nekantrumu laukia vieno ryškiausių jos žvaigždžių – Igno Baryso – pasirodymo. Po ilgos pertraukos Ignas žengs į ringą kovo 16-tą dieną Avia Solutions Group arenoje Vilniuje.

2023-ieji I. Barysui buvo pilni iššūkių. “Pernai buvo daug darbo, daug treniruočių ir kelionių,” – atskleidžia Barysas. Jis pasakoja, kad šiais metais jo pagrindinis tikslas – pasiruošti kovoms ir tobulinti tiek savo, tiek auklėtinių techniką.

Kalbėdamas apie savo auklėtinį Tadą Sinkevičių, kuris kovos KOK’119 World Series turnyre Latvijoje, jau vasario 17-ąją dieną, Ignas teigia: “Tadas yra puikiai pasiruošęs ir tikiuosi, kad  ringe jis parodys savo geriausias savybes.”

Ignas Barysas,kaip kovotojas,  apie savo grįžimą į ringą kalba su užtikrintumu: “Nors 2023-aisiais daugiau laiko skyriau treniruotėms nei kovoms, grįžimas į ringą man yra paprastas ir suprantamas žingsnis. Aš niekada realiai nenutolau nuo kovų – visada buvau arti ringo, todėl jaučiuosi puikiai ir esu pilnas pasitikėjimo savimi.”

“Norėčiau pakviesti visus atvykti ir palaikyti mane, bei kitus kovotojus. Pasiruošimo etape visi labai stengiamės, tad, atėjus laikui, parodysime jums įspūdingą šou. Laukiu šios kovos ir tikiuosi susitikti su jumis,” – sakė Barysas.

Ignas Barysas, neabejotinai, yra vienas ryškiausių asmenybių Lietuvos kovos menų scenoje. Jo sugrįžimas į ringą kovo 16-ąją dieną yra vienas iš laukiamiausių įvykių šiais metais.

Nepraleiskite progos viską pamatyti savo akimis. Bilietus galite įsigyti bilietai.lt.