R. Krilavičius: praėję metai priminė amerikietiškus kalnelius – dabar laukia revanšas

Nuo praėjusio rudens visas kovos menų pasaulis nekantriai laukia Raimondo Krilavičiaus ir skandalingojo brazilo revanšinės kovos, kuri įvyks kovo 16-ąją dieną „KOK’120 World Series“ turnyre Avia Solutions Group arenoje Vilniuje.

“2023 metai priminė amerikietiškus kalnelius – buvo visko,” – pasakoja Raimondas Krilavičius. “Pernai buvo metai, pilni iššūkių ir pergalų, kurie padėjo man augti kaip asmenybei. Šių metų tikslas? Rasti geriausią savo versiją ir judėti savo keliu,” – tvirtai sako jis.

Kalbėdamas apie savo priešininką Rodrigo, kovotojas atskleidžia, kad šįkart jis žiūri į kovą kur kas rimčiau: “Rodrigo yra savotiškas, bet aš išmokau iš praeities klaidų. Šįkart mano požiūris ir pasiruošimas bus visiškai kitoks.” Besiruošiant revanšui, pasikeitė ir treniruočių planas. “Esu išbandęs naują stilių ir strategiją. Pasitikiu savo treneriu ir esu pasiryžęs išpildyti jo lūkesčius,” – sako kovotojas.

Jauniems kovotojams, norintiems eiti jo pėdomis, jis pataria: “Darykite tai ką darote, nuoširdžiai ir dėl savęs. Mėgaukitės procesu, ir rezultatas bus dar malonesnis, jei išliksite savimi.”

O prieš artėjančią svarbią kovą kovotojas R. Krilavičius kreipiasi į savo fanus: “Viliuosi pamatyti visus kovų menų gerbėjus arenoje. Jūsų palaikymas suteikia mums papildomos energijos.”

Tai, be abejo, viena iš laukiamiausių kovų šiais metais, kurią turėsime galimybę išvysti jau kovo 16 dieną Vilniuje Avia Solutions Group arenoje „KOK‘120 World Series“ turnyre. Nepraleiskite šio adrenalino kupino vakaro, bei galimybės tapti renginio dalimi! Bilietus galite įsigyti bilietai.lt svetainėje.