Nauris Lukošiūnas: „kovos menai tai ilgas maratonas, o ne trumpas sprintas“

Tarptautinis bušido turnyras „KOK’120 Worl Series“ sugrįžta į Vilnių. Jau kovo 16-tą dieną dvikovinio sporto mėgėjai turės galimybę vėl prisiminti tą adrenalino jausmą, kurį sukelia jau tradiciniais tapę tarptautiniai bušido „King of Kings“ KOK turnyrai.

Atkaklumu ir universalumu kovoje pasižymintis kovojas Nauris Lukošiūnas sugrįžta į ringą jau  kovo 16 d., kur susikaus su sportininku iš Olandijos. 2023-ieji jam atnešė tiek didžiulių laimėjimų, tiek ir rimtų išbandymų, tačiau tai buvo ir progresyvumo, bei tobulėjimo laikas. Nors traumos ir infekcijos laikinai sustabdė Naurio dalyvavimą turnyruose, jis liko nepalaužtas ir dabar, žvelgdamas į 2024-uosius, yra pasiryžęs grįžti į kovą stipresnis, nei bet kada.

Dėl čempiono titulo vienoje iš artėjančių kovų, “One Blood gym” atstovaujantis, Nauris Lukošiūnas turėjo susiremti su Suomijos atstovu Niko Korventaus, tačiau šios kovos sirgaliams dar teks palaukti. To priežastis – organizacijos nustatyta sąlyga pakilti savo kategorijos reitinge, prieš tai iškovojant pergalę kitoje reitinginėje kovoje. Kovotojas pabrėžė, kad tai yra būtina norint kovoti dėl titulo ateityje, o jis pasiryžęs laikytis federacijos nustatytų taisyklių.

Nauris sunkiai ir  intensyviai ruošiasi artėjančiai kovai. Jo brolis ir treneris Herkus Lukošiūnas išsamiai atlieka varžovų analizę ir formuoja kovų strategijas, leisdamas Nauriui sutelkti dėmesį vien į plano vykdymą.

Kovotojas pasidalinio ir keletu patarimų jauniesiems atletams, žengiantiems į kovos menų pasaulį, pabrėždamas svarbą rasti patyrusius ir kompetentingus trenerius, bei suprasti, kad kovos menai, tai ilgas maratonas, o ne trumpas sprintas.

Baigdamas interviu Lukošiūnas kreipėsi į savo fanus, dėkodamas už paramą ir palaikymą, bei pridurdamas: “mes, kovotojai įdedam be galo daug darbo ir pastangų, kad atėjus laikui, savo fanams garantuotume įspūdinga reginį. Palinkėsiu jums įspūdingų, gerų kovų ASG arenoje, na, o mums to, ko labiausiai reikia – kad palaikytumėte mus iš visos širdies. Iki susitikimo kovo 16-tą dieną!

Atvykite ir nepraleiskite progos viską pamatyti savo akimis Vilniuje, Avia Solutions Group arenoje!  Bilietus galite įsigyti bilietai.lt.