Sergėjus Maslobojevas susikaus su Olandijos legendinio klubo „Mikes Gym“ auklėtiniu

Olandijos legendinio klubo „Mike‘s Gym“ auklėtinis iškviečia į kovą Sergėjų Maslobojevą

Jau Kovo 16-tą dieną Vilniuje ASG arenoje įvyks didžiausias ir laukiamiausias kovos menų turnyras “KOK’120 WORLD SERIES“. Legendinio klubo „Mike‘s Gym“ auklėtinis Leandro Dikmoet (16-3), metė pirštinę“ stipriausių pasaulio kovos menų organizacijų čempionui Sergėjui Maslobojevui (37-6).

Kovotojas jaučiasi ypač motyvuotas, kadangi pergalė prieš KOK ir Glory čempioną reikštų seniai trokštamą šuolį į pasaulio kovotojų elito gretas. Sergėjaus priešininkas tvirtai įsitikinęs savo pergale, tad spinduliuodamas ramybę ir pasitikėjimą, jis yra pasirengęs nugalėti. Jo tikslas – įrodyti, kad net stipriausi čempionai gali klysti, o sporte nėra neįveikiamų varžovų.

Leandro viešai metė iššūkį Maslobojevui, iškviesdamas jį į kovą, o lietuviui neliko kitos išeities kaip šį iššūkį priimti. Olandų kovotojas tai daro su tvirtu įsitikinimu ir aiškia žinute, kad yra pasirengęs stoti prieš vieną geriausių Europos kovotojų. Šis viešas iššūkis yra ne tik kvietimas į kovą, bet ir rimtas pareiškimas, jog sporte didžiausios pergalės pasiekiamos tik įveikiant stipriausius oponentus.

Legendinis „Mike‘s Gym“ klubo treneris Mike’as Passenier kalba apie artėjančios kovos išskirtinumą, akcentuodamas varžovo nepriekaištingą fizinę formą. „Žinau, kad jeigu jis nepasiduos išoriniam psichologiniam spaudimui ir liks susitelkęs, šansai nugalėti Sergėjų labai dideli“, – sako didysis Mike‘as, pabrėždamas, kad ši kova gali pasibaigti labai netikėtai. Jo teigimu, tinkamas psichologinis pasiruošimas kartu su fiziniu pasirengimu ir disciplina, yra visa ko pagrindas siekiant pergalės, o Leandro turi visus šiuos dalykus, todėl įrodys, jog ringe nėra nieko neįmanomo.

Š.m. kovo 16 dieną, Avia Solutions Group arenoje, vyksiantis turnyras, be jokios abejonės, taps vienu įspūdingiausių 2024 metų sportinių įvykių Lietuvoje, o ši kova pritrauks visus kovos menų gerbėjus.

Atvykite ir nepraleiskite progos viską pamatyti savo akimis.  Bilietus galite įsigyti bilietai.lt.