Sergėjus Maslobojevas apie pasiruošimą kovai prieš Leandro Dikmoet

Vienas ryškiausių ir žinomiausių kovinio sporto atletų, Sergėjus Maslobojevas, KOK ringe stos į kovą su jaunu ir perspektyviu Olandų kovotoju Leandro Dikmoet. Jau kovo 16-tą dieną, ASG arenoje Vilniuje sporto aistruoliai turės išskirtinę galimybę patirti neišdildomas emocijas stebint šių atletų dvikovą.

Glory ir KOK čempionas Sergėjus „Kuvalda“ Maslobojevas atskleidžia pasiruošimo artėjančiai kovai strategiją. Kovotojas pabrėžia, kad pagrindinis dėmesys skiriamas technikos, jėgos ir taktinių elementų tobulinimui. “Svorio nemetam, vystom techniką, jėgą ir taktinius dalykus. Forma gerėja, traumų nėra”, – pasakoja Maslobojevas.

Kalbėdamas apie taktiką, Sergėjus sako, jog planas – pradėti atsargiai, stebėti varžovą ir ieškoti progų smūgiuoti. “Taktika kaip visada – pradėti lėtai, stebėti savo priešininką ir žiūrėti ką jis yra paruošęs. Jeigu bus galimybė užbaigti kovą anksčiau, stengsiuosi taip ir padaryti,” – sako jis.

Pasiruošimui šiai kovai Sergėjus pasirinko kitokį, nei įprastai treniruočių planą, apimantį penkių savaičių pasirengimo ciklą su dviem intensyviomis treniruotėmis per dieną, o tai  leido išvengti per didelio nuovargio.

KOK’120 World Series – puiki proga pamatyti legendinius kovotojus Sergėjų Maslobojevą, Sergėjų Grečicho, Igną Barysą, Naurį Lukošiūną, Raimondą Avlasevičių ir daugelį kitų.  Turnyras jau čia pat, todėl dabar pats laikas pasirūpinti, kad galėtumėte juos išvysti savo akimis. Bilietus galite įsigyti bilietai.lt

VIDEO: MASLOBOJEV VS DIKMOET KOK’120 VILNIUS (youtube.com)