Jau Šį Šeštadienį Bushido SWAT’92 Turnyras Širvintose

Jau šį šeštadienį Širvintose neeilinis įvykis – įspūdingas kovos menų turnyras Bushido SWAT’92.

Bushido SWAT – daugiau nei tiesiog turnyras. Tai kovos menų platforma, atverianti duris į KOK (King of Kings) ir MMA Bushido projektus. Jauniems ir ambicingiems kovotojams tai puiki proga tapti didžiųjų turnyrų dalimi, pritraukiant pasaulio kovos menų bendruomenės dėmesį ir įvertinimą.

Turnyre dalyvaus tiek startuojantis jaunimas, tiek jau patyrę ir kovų užgrūdinti sportininkai. Kovos vyks pagal mėgėjų taisykles, užtikrinant dalyvių saugumą dėvint visas sportines apsaugas. Dalyviai galės išbandyti savo jėgas įvairiuose kovos stiliuose: K-1, MMA, Bushido ZST ir graplinge. Ši įvairovė garantuoja įdomias ir dinamiškas kovas, kurios pritrauks žiūrovų dėmesį ir sukels daug emocijų.

Visus kovos menų gerbėjus kviečiame atvykti į Širvintas pasisemti įkvėpimo, bei gerų emocijų. Turnyras žada ne tik intensyvias ir intriguojančias kovas, bet ir puikią atmosferą, kuri suvienys bendraminčius ir kovos menų entuziastus. Tai puiki proga pastebėti talentingus kovotojus ir pamatyti, kaip jie žengia pirmuosius žingsnius didžiųjų arenų link.

Renginį stebėti gyvai galėsite per PRIME FIGHT „YouTube“ kanalą, o renginio apžvalgą  „Bushido Ringas“ laidoje.

Nepraleiskite progos tapti šio įspūdingo renginio dalimi, bei apsilankyti viename gražiausių Lietuvos miestelių Širvintose. Bilietus į Bushido SWAT’92 turnyrą galite įsigyti svetainėje bilietai.lt.