Bushido SWAT‘91 turnyras jau greitai

Jau balandžio 27-tą dieną Alytaus sporto ir rekreacijos centre įvyks Bushido SWAT’91 turnyras. Tai renginys, kuris kasmet sulaukia vis didesnio sportininkų ir žiūrovų susidomėjimo. Gausus talentingų sportininkų būrys dalyvaus šiame turnyre, demonstruodami savo atkaklumą ir norą laimėti.

Bushido SWAT turnyrai yra gerai žinomi tarp Lietuvos kovotojų. Garsiausi Lietuvos sportininkai, tokie kaip Tomas Pakutinskas, Marius Žaromskis, Ignas Barysas, Darius Skliaudys, Nauris ir Herkus Lukošiūnai, Henrikas Vikšraitis, Remigijus Morkevičius, Julija Stoliarenko, Ernesta Kareckaitė ir daugelis kitų, savo pirmuosius žingsnius ringe žengė būtent čia. Bushido SWAT turnyrai suteikia galimybę įvairių kovos menų atstovams išbandyti save ringe.

Tai kovos menų turnyras, kurio durys yra atviros visiems sportininkams, kurie kyla karjieros laiptais.

Šis turnyras ne tik suteikia puikią proga sportininkams demonstruoti savo talentą, bet ir leidžia jauniesiems kovotojams įrodyti savo gebėjimus bei įgūdžius. Bushido SWAT’91 kartu sukuria atmosferą, kurioje visi gali jaustis įkvėpti ir paskatinti kovos dvasios bei entuziazmo.

„Neabejotinai, Bushido SWAT’91 turnyras Alytuje bus įdomus ir emocingas renginys, į kurį užsiregistravo sportininkai iš stipriausių ir populiariausių Lietuvos kovos menų klubų, taip pat sportininkai iš Latvijos ir Lenkijos“, – teigia turnyro organizatorius, sporto klubo „RONINAS“ atstovas Donatas Butrimas.

Turnyras vyks Alytaus sporto ir rekreacijos centre, o bilietus galite įsigyti bilietai.lt.

Daugiau informacijos rasite adresu www.bushido.lt.